Star Starachowice

1% podatku. Ty też możesz pomóc! 💚🖤👇

Star Starachowice we współpracy z Fundacja Studencka Młodzi-Młodym zachęca do przekazywania 1% podatku na rzecz naszego klubu. 

👉⏱️ Zbliża się czas rozliczeń podatkowych za 2019 rok. Każdy z nas może podjąć decyzję, komu przekazać swój 1% podatku. Star od 8 lat współpracuje w tym zakresie z Fundacja Studencką Młodzi Młodym. Jeżeli przekażecie jej 1% podatku, pieniądze trafią do klubu i zostaną przeznaczone na jego potrzeby. Na przestrzeni tych lat na konto klubu z tego tytułu trafiło kilkanaście tysięcy złotych. Za pieniądze te zakupiono m. in. sprzęt sportowy.

👉Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste – wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym. W polu “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”, należy wpisać numer KRS:0000270261, a w rubryce cel szczegółowy : “MKS STAR STARACHOWICE 840”. Następnie w polu “wnioskowana kwota” podać trzeba sumę 1% podatku.

💥👍 Wszystkim dotychczasowym darczyńcom serdecznie dziękujemy za bezcenne wsparcie, które przyczynia się do dalszego rozwoju naszego klubu. 👏👏

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.