Star Starachowice

Akcja “Malujemy płot”

Szanowni kibice,
Jeżeli pogoda dziś dopisze zapraszamy do wspólnej akcji malowania płotu okalającego stadion miejski.

Praca społeczna ma to do siebie, że mimo dobrych chęci często staje nam na drodze praca, brak czasu, inne plany, chęci, pogoda albo nieprzewidziane wydarzenie. Dlatego jeżeli chodzi o oddolne inicjatywy, w których mają wziąć udział mieszkańcy naszego miasta, którzy interesują się sportem czy też w naszym przypadku piłką nożną nie można docelowo i finalnie mieć do nikogo pretensji, że mimo dobrych chęci nie pojawi się na akcji (gdyż nikogo nie można przymusić ani komuś nakazać) aczkolwiek mamy nadzieję, że dziś pojawi się (jeżeli pogoda dopisze) prezydent

Marek Materek

, który według wielu z nas niepotrzebnie dodał wpis o płocie na swoim profilu gdzie wylała się na nas i naszych kibiców fala hejtu. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców do wsparcia tej akcji.
Dajmy sobie wszyscy szanse na wychodzenie z kolejnymi inicjatywami dotyczącymi terenów przy Szkolnej 14. Argument za argument. Podobnie było z krzesełkami na stadionie. Gdyby nie wasze zainteresowanie i rosnąca w ubiegłym sezonie z meczu na mecz frekwencja nie byloby argumentu inicjującego zamontowanie dodatkowych siedzisk.

Dołączę do Państwa zaraz po Mszy Świętej, która odbędzie się dziś w Kościele na Radomskiej, o godz 18:00 za mojego zmarłego brata Michała. Tak właśnie działa szybka chęć “umów”, działań, że czasami zapominamy o własnych planach.

Zbiórka i wydanie akcesoriów do malowania oraz farby w budynku klubowym (recepcja). Można przyjść wcześniej niż godz 18.
Pracownik MOSiR-u będzie na miejscu i wyda farby i pędzle.

Zapraszam również na godzinę 17:00 do wsparcia naszej zdolnej młodzieży gdzie juniorzy młodsi

Star/Juventa Starachowice Junior Starszy, Junior Młodszy

na Stadionie Miejskim zmierzą się z juniorami ZKS Granat Skarżysko-Kamienna

a więc szansa na szybki mały rewanż za niedzielną przegraną seniorów 😉

Pozdrawiam

Emil Krzemiński
Prezes Zarządu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.