DOBRY MECZ JUNIORÓW STARSZYCH W RADOMIU

Radomiak Radom – Star Starachowice 1:1 (0:0)

W niedzielny poranek juniorzy starsi rozegrali mecz kontrolny z Radomiakiem. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Zielono Czarnych zdobył Adam Hamera. Gospodarze na co dzień występują w ekstralidze mazowieckiej. Mecz był bardzo dobrym i ciekawym widowiskiem toczonym w szybkim tempie.

W pierwszej połowie stworzyliśmy kilka klarownych sytuacji, ale brakowało nam finalizacji. Należał nam się również rzut karny po ewidentnym faulu na Mateuszu Nowaku, ale sędzia po meczu stwierdził, że był źle ustawiony i nie widział faulu… W drugiej połowie pomimo kilku zmian nasza gra się nie zmieniła. Mało tego, graliśmy wyżej pressingiem i często odbieraliśmy piłkę gospodarzom. Niestety z 4-5-ciu stuprocentowych okazji wykorzystaliśmy tylko jedną.Trafienie na swoim koncie zanotował Adam Hamera. – powiedział po meczu trener Dariusz Kasprzyk