Dominik Dziułka w jedenastce 4 kolejki według portalu kieleckifutbol.pl

Wśród jedenastu najlepszych zawodników pierwszej serii gier znalazło się miejsce dla zawodnika Staru Starachowice.

Wybór padł na Dominika Dziułkę. Zawodnik występujący na pozycji bramkarz miał swój udział w wywalczeniu jednego punktu przez Zielono-Czarnych. “Dziuła” w pierwszej połowie przy wyniku 0:1 zachował się w kilku sytuacjach bardzo przytomnie. Swoimi interwencjami uchronił drużynę przed stratą kolejnych goli. W drugiej połowie Dominik nie miał zbyt wiele do roboty, jednak potrafił zachować czujność. Goście w 60 minucie stworzyli sobie dobrą sytuację. Na posterunku był jednak bramkarz gospodarzy sobotniego starcia. Nie jest żadną niespodzianką obecność piłkarza Zielono-Czarnych wśród najlepszych zawodników czwartej serii gier Świętokrzyskiej IV Ligi 2020/2021.