Star Starachowice

Głosuj na naszych !

Po raz kolejny codzienna gazeta Echo Dnia organizuje plebiscyt na najpopularniejszego sportowca regionu 2017 roku. W powiecie starachowickim swoje głosy można oddawać na pięciu zawodników Staru: Marcina Chodniewicz, Mariusza Fabjańskiego, Emila Gołyskiego, Patryka Kosztowniaka oraz Damian Senderowskiego.

Marcin Chodniewicz
Wychowanek Zielono-Czarnych. Starowiec z krwi i kości. W bieżącym sezonie Marcin obchodzi dziesięciolecie występów w drużynie z Grodu nad Kamienną. Przykład dla młodych piłkarzy. Na boisku cechuje go niezwykła ambicja, walka za dwóch. W grę wkłada całe swoje serce. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 o treści: bst.2. Swój głos na Marcina można również oddać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.com oraz tradycyjne głosowanie.

Mariusz Fabjański
Najskuteczniejszy zawodnik Zielono-Czarnych w bieżącym sezonie. Człowiek orkiestra. Strzela, rozgrywa, asystuje. Do tej pory w swojej przygodzie ze Starem zdobył aż 74 bramki. Może występować również w pomocy oraz z konieczności na środku obrony. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 o treści: bst.4. Swój głos na Mariusza można również oddać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.com oraz tradycyjne głosowanie.

Emil Gołyski
Młody, bardzo utalentowany zawodnik. Do Staru przybył w przerwie zimowej zeszłego sezonu z Juventy Starachowice. Jeden z najlepszych młodzieżowców w Świętokrzyskiej Klasie Okręgowej. Na boisku potwierdza swoje wysokie umiejętności. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 o treści: bst.6. Swój głos na Emila można również oddać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.com oraz tradycyjne głosowanie.

Patryk Kosztowniak
Kolejny prawdziwy Starowiec z krwi i kości. Patryk występuje na pozycji skrzydłowego. W ciągu kilku sezonów zawodnik Zielono-Czarnych bardzo się rozwinął. Jest mocnym punktem starachowickiej drużyny. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 o treści: bst.3. Swój głos na Patryka można również oddać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.com oraz tradycyjne głosowanie.

Damian Senderowski
Jeden z najlepszych zawodników występujących w Świętokrzyskiej Klasie Okręgowej. Damian posiada olbrzymie możliwości. Zapora nie do przejścia w defensywie. Skuteczny pod bramką rywali. W Starze występuje od trzech lat z półroczną przerwę w sezonie 2016/2017 na występy w Spartakusie Daleszyce. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 o treści: bst.5. Swój głos na Damiana można również oddać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.com oraz tradycyjne głosowanie.

Link do plebiscytu na najpopularniejszego sportowca 2017 roku w powiecie starachowickim:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/plebiscyt/ps-sportowiec-powiat-starachowicki,40764,t,id.html

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.