Star Starachowice

graly-druzyny-mlodziezowe-star-starachowice

Grały drużyny młodzieżowe

𝗚𝗿𝗮ł𝘆 𝗱𝗿𝘂𝘇̇𝘆𝗻𝘆 𝗺ł𝗼𝗱𝘇𝗶𝗲𝘇̇𝗼𝘄𝗲 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗞𝗹𝘂𝗯𝘂 𝗦𝗽𝗼𝗿𝘁𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝗦𝘁𝗮𝗿 𝗦𝘁𝗮𝗿𝗮𝗰𝗵𝗼𝘄𝗶𝗰𝗲
𝙎́𝙬𝙞𝙚̨𝙩𝙤𝙠𝙧𝙯𝙮𝙨𝙠𝙖 𝙄 𝙇𝙞𝙜𝙖 𝙏𝙧𝙖𝙢𝙥𝙠𝙖𝙧𝙯𝙮 𝙎𝙩𝙖𝙧𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝
Już w czwartek rozpoczęły zmagania drużyny młodzieżowe Staru.
W ramach rozgrywek świętokrzyskiej Ligi Trampkarzy Starszych drużyna prowadzona przez Artura Mikosa pokonała obecnego lidera KSZO Ostrowiec Św 2:1.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – STAR Starachowice 1:2 (1:1)
⚽ Krzysztof Kwiecień 27′
⚽ Mateusz Jeziorski 70′
Star: Bartosz Grunt, Jakub Milczanowski, Aleksander Grosicki, Krzysztof Zarzycki, Filip Rożek, Oskar Hamera, Wiktor Dychała, Mateusz Jeziorski, Karol Dulemba, Karol Kucharski, Krzysztof Kwiecień, Oskar Domagała, Wiktor Surowiec, Brajan Majecki, Cyprian Basiak, Artur Sarwicki.
𝗠𝗮𝗸𝗿𝗼𝗿𝗲𝗴𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹𝗻𝗮 𝗟𝗶𝗴𝗮 𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿𝗼́𝘄 𝗨-𝟭𝟵
W piątek swój mecz rozgrywali Juniorzy Starsi Staru. Niestety ulegli liderowi Koronie Kielce SA 5:0, która to pewnym krokiem zmierza do Centralnej Ligi Juniorów.
Korona Kielce – Star Starachowice 5:0
Ciężko było przeciwstawić się liderowi, tym bardziej że przez cały tydzień poprzedzający mecz większość naszych zawodników zmagało się z chorobą i nie uczestniczyli w treningach. Sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę w której przeprowadziliśmy kilka składanych akcji i niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. W drugiej połowie Korona była wyraźnie lepsza – powiedział Zdzisław Spadło
Star: Tomasz Mazur — Kacper Żmudziński (46 Jakub Brzozowski), Kacper Goździk, Filip Pisarski, Jakub Jagiełło (79 Filip Hryniewicz), Paweł Mikos, Adam Hamera, Aleksander Kopacz (46 Bartosz Kania), Maksymilian Bator (46 Marcel Rożek), Antoni Siwek (46 Igor Młodawski), Mateusz Nowak.
𝗦́𝘄𝗶𝗲̨𝘁𝗼𝗸𝗿𝘇𝘆𝘀𝗸𝗮 𝗟𝗶𝗴𝗮 𝗝𝘂𝗻𝗶𝗼𝗿𝗼́𝘄 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵
Wygrana z liderem!
Star Starachowice – Akademia Korony 3:0
Bramki:
Marcel Rożek⚽ Dawid Bińczak⚽ Igor Zając⚽
Trenerzy: 👥
Zdzisław Spadło, Leszek Dołęga
Wygrana z dotychczasowym liderem jest na pewno dla nas bardzo cenna. Ta drużyna ma spory potencjał, ale mimo, że wygraliśmy 3:0 to musimy mieć świadomość, że wiele rzeczy w naszej grze możemy robić lepiej.
Zaangażowanie z jakim chłopcy podchodzą do treningów już daje pozytywne rezultaty i na pewno pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość – powiedział trener Zdzisław Spadło.
𝗦́𝘄𝗶𝗲̨𝘁𝗼𝗸𝗿𝘇𝘆𝘀𝗸𝗮 𝗜 𝗟𝗶𝗴𝗮 𝗧𝗿𝗮𝗺𝗽𝗸𝗮𝗿𝘇𝘆 𝗠ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆𝗰𝗵
Wygrana z KSZO!
Star Starachowice – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:1
Brawo młodzi! ✅‎️🔥💚🖤👏

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.