Star Starachowice

Gramy dla Patryka!

19 grudnia rozegramy turniej charytatywny, datki i wpisowe przeznaczone zostaną na rzecz dobrze znanego starachowickiemu środowisku sportowemu Patryka Niekłania.

Do udziału w zawodach zapraszamy zarówno kluby sportowe występujące w ramach rozgrywek PZPN, jak i zespoły amatorskie. Nie zabraknie reprezentacji naszego klubu, który po rundzie jesiennej lideruje Hummel IV lidze świętokrzyskiej!

Wpisowe od drużyny wynosi 350 zł, wpłacone na rzecz Patryka – najpierw proszę skontaktować się z nami i po zgłoszeniu, zatwierdzeniu drużyny dokonać wpłaty tu⬇️⬇️
(udział w turnieju wiąże się z dokonaniem wpłaty i przesłaniem do nas potwierdzenia z listy wplat na poniższym portalu):
W tytule ” Nazwa drużyny – Turniej Star”
Przewidujemy udział 16 zespołów podzielonych na 4 grupy. Zawody zostaną rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Szkolnej, podzielonym na 2 boiska typu orlikowego. Początek rozgrywek zaplanowany jest na godz. 12:00, natomiast zakończenie fazy pucharowej ok. godz. 19:00. Czas trwania wszystkich meczów wynosi 2×10 minut.
Dodatkowo zapraszamy do licytacji gadżetów, z których dochód oczywiście również zasili konto Patryka. Licytację prowadzone są na dobrze znanej w naszym lokalnym (i nie tylko) środowisku Starachowickiej Grupie Licytacyjnej “Zdążyć przed Panem Bogiem” gdzie rownolegle trwają licytacje dla Patryka oraz Mikołajka Leszczyńskiego ⬇️⬇️⬇️
oraz ognisko na zakończenie turnieju w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów sportowych.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia fp, na którym można zobaczyć postępy w rehabilitacji Patryka⬇️⬇️⬇️
Zapisy są możliwe poprzez kontakt z fanpagem Staru Starachowice na FB (fb.com/star1926) lub kontakt telefoniczny z organizatorami turnieju (729184499 oraz 500808655).
Zachęcamy również do brania udziału w innych przygotowanych na grudzień 2021 eventów dla Patryka Niekłania m.in rozgrywek pilki halowej i wiele innych. Więcej szczegółów ⬇️⬇️⬇️
Zapraszamy! Dobro wraca! 💚🖤

4499).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.