Star Starachowice

Historia spotkań pomiędzy Starem Starachowice, a Neptunem Końskie

Na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat drużyny Staru Starachowice oraz Neptuna Końskie rozegrały ze sobą całkiem sporą liczbę spotkań. Oba zespoły mierzyły się w IV Lidze, Klasie Okręgowej, Pucharze Polski oraz w sparingach. Poniżej przedstawiono rezultaty tych pojedynków.

SEZON 1997/1998 (V LIGA)

17.08.1997   Star Starachowice – MKS Końskie 2:2 (Andrzej Ryś 8, Artur Bolemba 73 (k) – Hubert Stępień 70, Białęcki 76)
Skład Staru: Paweł Kamiński, Przemysław Jasztal, Michał Luciński, Henryk Szczypiński, Kamil Zdziesiński, Artur Bolemba, Grunt, Zdzisław Spadło (80 Jadwidzic), Wójcik, Andrzej Ryś (74 Piotr Zamojski), Marcin Trawczyński

29.03.1998   MKS Końskie – Star Starachowice 1:0 (Jerzy Lunge 90)

SEZON 1998/1999 (V LIGA)

30.08.1998   Star Starachowice – MKS Końskie 2:2 (1:0)

18.04.1999   MKS Końskie – Star Starachowice 1:2 (0:0) Skoczylas 63 – Rafał Barański 70, Andrzej Ryś 83

SEZON 1999/2000 (V LIGA)

28.08.1999   MKS Końskie – Star Starachowice 1:3 (1:1) Krzysztof Myśliwy 35 – Jarosław Mosiołek 38, Daniel Grębowski 52, Artur Anduła 63
Skład Staru: Paweł Kamiński, Przemysław Jasztal, Robert Orczyk (28 Jan Dziewięcki), Dariusz Pietrasiak, Artur Wójcik, Rafał Lipiński, Tomasz Wójtowicz (81 Sebastian Szymański), Rafał Maj, Jarosław Mosiołek, Artur Anduła, Daniel Grębowski

09.04.2000   Star Starachowice – MKS Końskie 4:2

SEZON 2000/2001 (IV LIGA)

01.10.2000   Star Starachowice – MKS Końskie 0:0
Skład Staru: Wojciech Styczyński, Robert Cieciura, Dariusz Karwacki, Rafał Lipiński, Przemysław Jasztal, Krystian Kanarski, Łukasz Kotwa (75 Piotr Bracik), Rafał Maj, Artur Anduła, Jarosław Mosiołek

20.05.2001   MKS Końskie – Star Starachowice 0:4 (Rafał Wójcik 23, Tomasz Siczek 47 (k), Piotr Kukuła 49, 60)
Skład Staru: Wojciech Styczyński, Robert Cieciura, Dariusz Karwacki, Krzysztof Sobieraj, Robert Bętkowski, Rafał Lipiński, Piotr Kukuła (77 Łukasz Kotwa), Tomasz Siczek (70 Wojciech Kukuła), Rafał Wójcik (65 Rafał Maj), Artur Anduła, Grzegorz Sejdziński

SEZON 2001/2002 (OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI)

18.11.2001   MKS Końskie – Star Starachowice 0:5 (Jakub Bilke 32, 33, Sławomir Grzesik 55, Dariusz Anduła 60, Andrzej Wójcik 90)
Skład Staru: Hubert Bębenek, Robert Bętkowski, Robert Cieciura (46 Kwiatek), Przemysław Jasztal, Krzysztof Stocki, Jakub Bilke, Sławomir Grzesik, Konrad Tchurz (67 Andrzej Wójcik), Piotr Wołoszyn, Dariusz Anduła (81 Piotr Pękala), Grzegorz Sykuła (81 Michał Legut)

SEZON 2002/2003 (IV LIGA)

28.08.2002   Star Starachowice – MKS Końskie 3:3 (Dariusz Anduła 21, 28, Artur Anduła 76 – Krzysztof Myśliwy 17, 19, Krzysztof Róg 85 (k))
Skład Staru: Dominik Kustra, Piotr Bracik, Rafał Lipiński, Robert Orczyk (85 Sebastian Wojciechowski), Arkadiusz Stachaczek, Tomasz Wójtowicz, Artur Anduła, Marcin Ronduda, Konrad Tchurz, Bartosz Zieliński, Dariusz Anduła

21.05.2003   MKS Końskie – Star Starachowice 1:1 (Krzysztof Myśliwy 20 – Dariusz Anduła 46)
Skład Staru: Dominik Kustra, Piotr Bracik, Robert Orczyk, Konrad Tchurz, Tomasz Wójtowicz, Grzegorz Hamera, Piotr Pękala (65 Łukasz Sołtys), Tomasz Sowa (46 Michał Legut), Bartosz Zieliński (81 Szczepan Gałka), Dariusz Anduła, Marcin Ronduda (70 Konrad Kwiecień)

SEZON 2003/2004 (V LIGA)

09.11.2003   Star Starachowice – Neptun Końskie 1:1 (Konrad Kwiecień 90 – Jarosław Komisarski 70)
Skład Staru: Radomir Tomski, Piotr Bracik, Sebastian Jop, Robert Orczyk, Paweł Węgrzyn, Michał Legut, Grzegorz Stępień, Konrad Tchurz (80 Szczepan Gałka), Artur Góra (60 Konrad Kwiecień), Piotr Jędryka, Marcin Ronduda

20.06.2004   Neptun Końskie – Star Starachowice 1:1 (Tomasz Kluska 27 (k) – Marcin Ronduda 68 (k))
Skład Staru: Radomir Tomski, Piotr Bracik, Sebastian Jop, Michał Kozera (81 Konrad Kwiecień), Konrad Tchurz, Artur Anduła, Szczepan Gałka, Robert Orczyk, Piotr Wilczyński, Piotr Jędryka (79 Dariusz Anduła), Marcin Ronduda

SEZON 2004/2005 (V LIGA)

05.09.2004   Star Starachowice – Neptun Końskie 3:0 (Piotr Jędryka 60, Dariusz Anduła 73, 86)
Skład Staru: Radomir Tomski, Przemysław Jasztal, Sebastian Jop, Michał Kozera, Konrad Tchurz, Artur Anduła, Robert Orczyk, Grzegorz Stępień (86 Szczepan Gałka), Piotr Wilczyński (73 Łukasz Ochocki), Dariusz Anduła, Piotr Jędryka (78 Sebastian Żak)

SEZON 2013/2014 (KLASA OKRĘGOWA)

24.08.2013   Neptun Końskie – Star Starachowice 2:1 (Sebastian Hajduk 89, Mateusz Cieślik 90 – Mateusz Witkowski 84)
Skład Staru: Mateusz Poński, Marcin Chodniewicz, Norbert Rogalski, Sebastian Żak, Łukasz Orczyk, Marcin Krawczyk (27 Dawid Kowalik), Przemysław Sułek, Patryk Kosztowniak, Daniel Pisarek (80 Arkadiusz Zięba), Dawid Brzozowski, Mateusz Witkowski

13.04.2014   Star Starachowice – Neptun Końskie 0:1 (Karol Mojecki 66)
Skład Staru: Sebastian Telesz, Patryk Jackowski, Marcin Krawczyk, Sebastian Żak, Damian Połeć, Piotr Bracik, Piotr Dudek, Patryk Kosztowniak, Arkadiusz Zięba, Rafał Barszcz (57 Dominik Minda), Dawid Brzozowski

SPARING

??.03.2015   Neptun Końskie – Star Starachowice 2:1 (Bramka dla Staru: Piotr Bies)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.