Historyczna wygrana!

Star Starachowice pokonał dziś w Skarżysku Kamiennej Granat 3:0. Bramki dla Staru zdobywali Piotr Mikos, Piotr Stefański i Michał Grunt.
Od 14 minuty gospodarze grali w 10 po czerwonej kartce dla Bartosza Styczyńskiego. Pierwsza połowa mimo gry w osłabieniu nie przyniosła bramek i trzeba przyznać, że skarżyszczanie grali bardzo mądrze mimo osłabienia. Jednak druga połowa przyniosła to na co czekali dokładnie 58 lat kibice Staru ( po raz ostatni w 1964 roku Star pokonał na wyjeździe Granat) a więc gole dające upragnione 3 punkty. Star w drugiej części gry grał swoje i przede wszystkim wykorzystał grę w przewadze. Zasłużone 3 punkty tym samym pojechały do “miasta ciężarówek”.

Granat Skarżysko-Kamienna – Star Starachowice 0:3 (0:0)
Bramki: Piotr Mikos 53, Piotr Stefański 65, Michał Grunt 83.
Czerwona kartka: Bartosz Styczyński 14 min.
Granat: Strzelec – Gwóźdź, Styczyński, Hińcza, Bartoszek (60. Wierzchanowski), Dudzik, Papros, Gładyś (60. Walkowiak), Kaczmarski (60. Gurski), Uciński (67. Miller), Sot (85. Goździk)
Star: Nowak – Gębura, Puton, Nowocień (78. Grunt), Kaczmarek (78. Kosztowniak), Stefański (68. Ambroziak), Jagiełło, Hajduk, Styczyński, Mikos (80. Jaśkiewicz), Śliwiński (86. Kozakiewicz).