Star Starachowice

Juniorzy młodsi z Koroną

ŚLJM: STAR/Juventa Starachowice – KKP Korona Kielce

W niedzielne południe 16 maja (godz. 12:00) podopieczni Dariusza Kasprzyka zmierzą się u siebie z rówieśnikami z KKP Korona Kielce.
Juniorzy młodsi po 2 kolejkach są samodzielnym liderem. W 1 kolejce młodzi pokonali OKS Opatów 12:1. W 2 kolejce pokonali na wyjeździe GKS Nowiny 3:0 i z kompletem punktów liderują w tabeli ŚLJM. Na czele klasyfikacji strzelców po dwóch meczach wysunął się Paweł Mikos z 6 trafieniami. Po 3 trafienia mają Igor Młodawski oraz Kacper Ostrowski. Po 1 bramce na swoim koncie mają Filip Hryniewicz, Piotr Jastrząb i Marcel Rożek.
Niedzielny rywal, KKP Korona po 2 kolejkach zajmuje 4 pozycje w tabeli z 3 punktami na swoim koncie. Kieleccy zawodnicy zanotowali wygraną z GKS Nowiny 2:0 oraz porażkę z KSZO Ostrowiec 0:3.

* W ramach rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Młodszych swoje mecze rozgrywa również drugi starachowicki klub AP SKS Star. Po 2 kolejkach młodzi zawodnicy prowadzeni przez trenera Waldemara Raka mają na swoim koncie 1 punkt. W 1 kolejce lepszym od AP okazał się Granat Skarżysko wygrywając 2:1. Warto odnotować, iż starachowiczanie od 13 minuty radzili sobie grając w osłabieniu gdyż czerwoną kartkę ujrzał Emil Pisarski. W 2 kolejce Akademia zremisowała z drużyną Orląt Kielce 2:2. W najbliższym meczu Akademicy zmierzą się na wyjeździe z KSZO Ostrowiec.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.