Star Starachowice

Kadra ŁKS-u Łagów

Poniżej przedstawiono jak prezentuje się obecna kadra zawodnicza zespołu ŁKS-u Łagów.

BRAMKARZE:

Przemysław Michalski (1992, Granat Skarżysko Kamienna, Polanie Pierzchnica)*
Paweł Pustuła (1990, Nidzianka Bieliny, wychowanek)
Ołeksij Shram (1987, Ukraina, Wierna Małogoszcz, Zmina Kijów)

OBROŃCY:

Daniel Biesiada (2002, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, wychowanek)
Michał Cedro (1997, Spartakusa Daleszyce, Rodzina Kielce)
Bartłomiej Czajkowski (2001, wychowanek, wychowanek)
Tichomir Czeneszkow (1990, Bułgaria, Lubrzanka Kajetanów, CSKA Sofia)
Karol Dudzik (1992, Nida Pińczów, Korona Kielce)
Oskar Gwóźdź (2000, Korona II Kielce, Zdrój Busko Zdrój)
Szczepan Krzeszowski (1994, Spartakus Daleszyce, Wierna Małogoszcz)
Filip Rogoziński (1998, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Zorza/Tempo Pacanów)
Paweł Ślefarski (1993, GKS Nowiny, Sokół Siedlce)

POMOCNICY I NAPASTNICY:

Kacper Gadowski (2002, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, wychowanek)
Piotr Gardynik (1990, Neptun Końskie, MKS KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski)
Damian Łata (1997, UKS Baćkowice, wychowanek)
Jakub Maj (2001, wychowanek, wychowanek)
Karol Mojecki (1989, Naprzód Jędrzejów, Korona Kielce)
Andrzej Paprocki (1992, Spartakus Daleszyce, Korona Kielce)
Dominik Rusiecki (2002, wychowanek, wychowanek)
Michał Rybus (1999, Korona II Kielce, UKS Chęciny)
Krzysztof Słaby (1996, Zdrój Busko Zdrój, KKP Korona Kielce)
Hubert Stachera (2002, wychowanek, wychowanek)
Adrian Uniat (1997, Olimpia Pogoń Staszów, KKP Korona Kielce)
Krystian Zaręba (1986, Zdrój Busko Zdrój, Nida Pińczów)

*w nawiasie odpowiednio rok urodzenia, poprzedni klub, macierzysty klub

TRANSFERY

PRZYBYLI: Michał CedroSzczepan Krzeszowski (obaj Spartakus Daleszyce), Tichomir Czeneszkow (Lubrzanka Kajetanów), Piotr Gardynik (Neptun Końskie), Damian Łata (UKS Baćkowice), Jakub Maj (drużyna juniorów), Przemysław Michalski (Granat Skarżysko Kamienna), Paweł Pustuła (wznowił treningi), Filip Rogoziński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Michał Rybus (Korona II Kielce), Ołeksij Shram (Wierna Małogoszcz), Paweł Ślefarski (GKS Nowiny)
ODESZLI: Marek Basąg (koniec kariery), Michał Dziarmaga, Wiktor Gołębiowski, Jakub Jaskuła, Kamil Strząbała (drużyna juniorów), Dawid Kołodziej, Jakub Stachura (GKS Rudki), Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko Kamienna), Konrad Majcherczyk, Łukasz Mika (Zdrój Busko Zdrój), Bartosz Malinowski (Neptun Końskie), Piotr Markowicz (Zenit Chmielnik), Artur Marzec (Star Starachowice), Mateusz Partyka, Damian Piotrowicz (GKS Górno), Wojciech Skrobisz (Łysica Bodzentyn)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.