Star Starachowice

Kadra Staru Starachowice na rundę wiosenną Świętokrzyskiej IV Ligi 2019/2020

Już wiadomo w jakim składzie osobowym będą rywalizować popularni Zielono-Czarni w nadchodzącej drugiej części sezonu Świętokrzyskiej IV Ligi. Poniżej przedstawiono obecną kadrę Staru.

BRAMKARZE:

Artur Marzec (1997, ŁKS Łagów, KKP Korona Kielce)*
Dawid Pocheć (2001, Juventa Starachowice, Juventa Starachowice)
Patryk Wróblewski (2000, Juventa Starachowice, Sokół Starachowice)

OBROŃCY:

Kacper Błaszczyk (2001, Juventa Starachowice, Granat Skarżysko Kamienna)
Jakub Błażejewski (2001, Juventa Starachowice, Juventa Starachowice)
Bartosz Gębura (1987, Spartakus Daleszyce, Juventa Starachowice)
Bartosz Guz (1998, Olimpia Pogoń Staszów, KKP Korona Kielce)
Patryk Kosztowniak (1993, wychowanek, wychowanek)
Piotr Ostrowski (1990, Spartakus Daleszyce, Spartakus Daleszyce)
Wiktor Śmigielski (2001, Wisła Sandomierz, Kamienna Brody)

POMOCNICY:

Mariusz Fabjański (1994, Juventa Starachowice, Juventa Starachowice)
Karol Kopeć (1989, FC Emmering, Juventa Starachowice)
Patryk Mańturz (2001, Juventa Starachowice, Granat Skarżysko Kamienna)
Jakub Nowocień (1989, Kamienna Brody, Juventa Starachowice)
Stanisław Sarwicki (1998, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Juventa Starachowice)
Dominik Sito (1994, Świt Ćmielów, Nidzianka Bieliny)
Michał Stachura (1994, Zdrój Busko Zdrój, Korona Kielce)

NAPASTNICY:

Dariusz Anduła (1982, Łysica Bodzentyn, SKS Star Starachowice)
Artur Kidoń (1992, Kamienna Brody, Juventa Starachowice)
Klaudiusz Marzec (2001, Korona Kielce, Sokół Starachowice)
Bartosz Sot (1994, Spartakus Daleszyce, GKS Górno)
Bartosz Szydłowski (2000, Juventa Starachowice, Juventa Starachowice)

*w nawiasie odpowiednio rok urodzenia, poprzedni klub, macierzysty klub

Zdjęcie do artykułu pochodzi ze strony internetowej starachowicki.eu. Zostało wykonane przez Rafała Romana. 

Górny rząd od lewej: trener Arkadiusz Bilski, Piotr Ostrowski, Klaudiusz Marzec, Stanisław Sarwicki, Kacper Błaszczyk, Jakub Błażejewski, Bartosz Gębura, Dariusz Anduła, Mariusz Fabjański, kierownik drużyny Radosław Hyrowski, Michał Stachura Dolny rząd od lewej: Dawid Pocheć, Dominik Sito, Jakub Nowocień, Karol Kopeć, Bartosz Szydłowski, Patryk Kosztowniak, Artur Kidoń, Wiktor Śmigielski

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.