Star Starachowice

Karuzela transferowa Świętokrzyskiej IV Ligi Cz. 2

Sporo się dzieje w klubach świętokrzyskiej IV Ligi. Coraz więcej zmian zachodzi w kadrach drużyn. Poniżej przedstawiono dotychczasowe transfery klubów Świętokrzyskiej IV Ligi przed rozpoczęciem rundy jesiennej.

ALIT OŻARÓW
PRZYBYLI: trener Paweł Rybus (OKS Opatów), Jakub Cebula, Piotr Cichocki, Hubert Czerpak, Daniel Czuba, Piotr Kiljański (Świt Ćmielów), Arkadiusz Kosno (Klimontowianka Klimontów), Piotr Poński (Wisła Sandomierz)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Oskar Brociek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Sebastian Król, Adrian Sobczyk (drużyna juniorów), Patryk Nowak, Grzegorz Zięba (Kamienna Brody), Mariusz Plichta (Korona Kielce)
ODESZLI: trener Tadeusz Krawiec (szuka klubu), Sebastian Rusak (OKS Opatów)

CZARNI POŁANIEC
PRZYBYLI: Wojciech Jędo, Adrian Machniak (Piast Stopnica), Krystian Rzepa (Olimpia Pogoń Staszów), Michał Smoleń, Bartosz Śledź, Mieszko Trytek (drużyna juniorów), Dawid Stypa (Wisłoka Dębica)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Przemysław Janowski (Wisła Sandomierz), Piotr Kamiński (Piast Stopnica), Jakub Wiszniewski (drużyna juniorów)
MOGĄ ODEJŚĆ: Konrad Misztal (szuka klubu), Mateusz Załucki (Stal II Mielec, Wisłoka Dębica)
ODESZLI: Jakub Borusiński, Piotr Gnatek, Karol Karólak, Marcin Misiak, Sebastian Ryguła (szukają klubów), Mateusz Janiec (Zdrój Busko Zdrój), Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Damian Skiba (aystent trenera Stali Mielec), Jakub Zięba (Wisłok Wiśniowa), Adrian Żyła (Korona Kielce)

GKS NOWINY
MOGĄ ODEJŚĆ: Jakub Hińcza (Granat Skarżysko Kamienna), Paweł Mech (Lubrzanka Kajetanów), Tomasz Stefański (Lubrzanka Kajetanów, Orlicz Suchedniów)
ODESZLI: Arkadiusz Krzymieński (Granat Skarżysko Kamienna), Paweł Ślefarski (ŁKS Łagów)

GKS RUDKI
PRZYBYLI: Daniel Dulak (Granat Skarżysko Kamienna), Sebastian Hajduk, Łukasz Kaczmarek (Łysica Bodzentyn), Jakub Stachura (ŁKS Łagów), Robert Szymański (Piaskowianka Piaski)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Adrian Bzymek (Star Starachowice), Krystian Płusa (Łysica Bodzentyn), bramkarz z Ukrainy
ODESZLI: Mariusz Jaros, Szymon Michta (Łysica Bodzentyn)

GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
PRZYBYLI: Adrian Bednarski (Spartakus Daleszyce), Jakub Jaśkiewicz, Maciej Kolasa, Bartłomiej Papros (Zdrój Busko Zdrój), Marcin Kołodziejczyk (ŁKS Łagów), Arkadiusz Krzymieński (GKS Nowiny), Łukasz Piotrowski (Hetman Włoszczowa), Patryk Sieczka (Star Starachowice), Konrad Żytniewski (Kamienna Brody)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Jakub Hińcza (GKS Nowiny), Bartłomiej Kołomański (Orlęta Kielce)
MOGĄ ODEJŚĆ: Ariel Spadło (szuka klubu), Kamil Uciński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
ODESZLI: Tomasz Bartosiak, Norbert Wnukowski (Proch Pionki), Norbert Drożdżał (Łysica Bodzentyn), Daniel Dulak (GKS Rudki), Przemysław Michalski (ŁKS Łagów)

LUBRZANKA KAJETANÓW
PRZYBYLI: trener Jacek Pawlik (ostatnio Czarnovia Kielce), Kamil Kosela (Kamienna Brody)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Paweł Mech, Tomasz Stefański (GKS Nowiny)
ODESZLI: trener Dariusz Kozubek (Naprzód Jędrzejów), Tichomir Czeneszkow (ŁKS Łagów)

ŁKS ŁAGÓW
PRZYBYLI: Michał Cedro, Szczepan Krzeszowski (obaj Spartakus Daleszyce), Tichomir Czeneszkow (Lubrzanka Kajetanów), Piotr Gardynik (Neptun Końskie), Przemysław Michalski (Granat Skarżysko Kamienna), Filip Rogoziński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Ślefarski (GKS Nowiny)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Artur Garula (Nida Pińczów), Jakub Maj (drużyna juniorów), Michał Rybus (Korona II Kielce), Daniel Wołowiec, Wiktor Wołowiec (Spartakus Daleszyce)
MOŻE ODEJŚĆ: Bartosz Malinowski (Neptun Końskie)
ODESZLI: Marek Basąg, Konrad Majcherczyk (obaj koniec kariery), Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko Kamienna), Artur Marzec (Star Starachowice), Łukasz Mika (Naprzód Jędrzejów), Wojciech Skrobisz (Łysica Bodzentyn), Jakub Stachura (GKS Rudki)

ŁYSICA BODZENTYN
PRZYBYLI: trener Tomasz Dymanowski (Kamienna Brody), Norbert Drożdżał (Granat Skarżysko Kamienna), Michał Kamiński (Wisła Sandomierz), Mariusz Jaros, Szymon Michta (GKS Rudki), Radosław Kardas (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Konrad Kijanka (Stal Kunów), Wojciech Skrobisz (ŁKS Łagów)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Karol Dziedzic, Bartłomiej Niedbała (Kamienna Brody), Hubert Jankowski (AP SKS Star Starachowice)
MOGĄ ODEJŚĆ: Krystian Płusa (GKS Rudki), Kacper Rak (szuka klubu)
ODESZLI: Karol Cielibała, Piotr Pietrzyk (Spartakus Daleszyce), Damian Detka, Ołeksij Czerkaszyn (szukają klubów), Sebastian Hajduk, Łukasz Kaczmarek (GKS Rudki)

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
PRZYBYLI: trener Dariusz Kozubek (Lubrzanka Kajetanów), Łukasz Mika (ŁKS Łagów)
ODESZLI: Karol Gilewski (problemy zdrowotne)

NEPTUN KOŃSKIE
MOGĄ PRZYJŚĆ: Bartosz Malinowski (ŁKS Łagów), Piotr Piątkowski (Orlęta Kielce), Karol Stępnik (Nida Pińczów)
ODESZLI: Piotr Gardynik (ŁKS Łagów)

NIDA PIŃCZÓW
MOGĄ PRZYJŚĆ: Konrad Listwan (drużyna juniorów), Kamil Wijas (ŁKS Łopuszno)
MOGĄ ODEJŚĆ: Artur Garula (ŁKS Łagów), Karol Stępnik (Neptun Końskie)
ODESZLI: Adrian Karasek (Zdrój Busko Zdrój), Kamil Koszela, Norbert Wołczyk (Olimpia Pogoń Staszów)

OLIMPIA POGOŃ STASZÓW
PRZYBYLI: trener Jacek Kuranty (ostatnio Klimontowianka Klimontów), Kamil Koszela, Norbert Wołczyk (Nida Pińczów), Patryk Kukiełka (Spartakus Daleszyce),
MOGĄ PRZYJŚĆ: Norbert Kula (powrót po przerwie), Michał Mikosa (Klimontowianka Klimontów), Łukasz Rechowicz (ostatnio Łysica Bodzentyn), Marcin Taler (Wisła Nowy Korczyn)
ODESZLI: Albert Mrotek (OKS Opatów), Krystian Rzepa (Czarni Połaniec)

ORLICZ SUCHEDNIÓW
PRZYBYLI: Gerard Strzelec (Piast Gliwice)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Tomasz Stefański (GKS Nowiny)
ODESZLI: Przemysław Boszczyk (szuka klubu)

SPARTAKUS DALESZYCE
PRZYBYLI: Karol Cielibała, Piotr Pietrzyk (Łysica Bodzentyn), Jakub Majewski (Kamienna Brody), Wiktor Rosół, Michał Staszewski, Bartłomiej Wysocki (Polanie Pierzchnica), Karol Skrzypek (Zenit Chmielnik)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Patryk Hernik (drużyna juniorów), Krzysztof Kosmala, Marcin Rączka, Adam Siwonia, Bartłomiej Soczomski, Michał Urbański (drużyna rezerw), Łukasz Kraj (Nidzianka Bieliny), Adrian Stępień (wznowił treningi), Adrian Wołczyk (Polonia Białogon Kielce)
MOGĄ ODEJŚĆ: Kamil Blicharski (szuka klubu), Szymon Pietras (Resovia Rzeszów, Wisła Sandomierz, Zdrój Busko Zdrój), Daniel Wołowiec, Wiktor Wołowiec (Pogoń Siedlce), Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki (obaj Zdrój Busko Zdrój)
ODESZLI: Adrian Bednarski (Granat Skarżysko Kamienna), Wiktor Brożyna, Michał Jeziorski (Wisłą Sandomierz), Michał Cedro, Szczepan Krzeszowski (ŁKS Łagów), Patryk Kukiełka (Olimpia Pogoń Staszów), Piotr Ostrowski, Bartosz Sot (Star Starachowice)

WIERNA MAŁOGOSZCZ
PRZYBYLI: Tomasz Pawlikowski, Mateusz Rejowski (Unia Sędziszów)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Sylwester Trybek (Piaskowianka Piaski)
ODESZLI: Tomasz Foksa, Karol Krzyżyk (kontuzje), Arkadiusz Jędrzejak (Piaskowianka Piaski ?), Alex Shram (ŁKS Łagów)

ZDRÓJ BUSKO ZDRÓJ
PRZYBYLI: Mateusz Janiec (Czarni Połaniec), Adrian Karasek (Nida Pińczów)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Kacper Łudzik (drużyna juniorów), Szymon Pietras, Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki (Spartakus Daleszyce), Piotr Piwowarski (Wisła Nowy Korczyn), Michał Zawadzki (Moravia Morawica)
ODESZLI: Jakub Jaśkiewicz, Maciej Kolasa, Bartłomiej Papros (Granat Skarżysko Kamienna)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.