Star Starachowice

Karuzela transferowa Świętokrzyskiej IV Ligi Wiosna 2019/2020 Cz. 1

W zdecydowanej większości zespołów Kieleckiej IV Ligi zaszły już pierwsze zmiany kadrowe. Jak na razie jest ich bardzo dużo, jednak z biegiem czasu z pewnością będzie ich więcej. Poniżej przedstawiono pierwsze transfery klubów Świętokrzyskiej IV Ligi przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

AKS 1947 BUSKO ZDRÓJ
PRZYBYLI: trener Mariusz Arczewski (ostatnio Orlicz Suchedniów), Krystian Zaręba (ŁKS Łagów)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Mateusz Godzic (Strzelec Chroberz), Miłosz Jabłoński (drużyna juniorów)
MOGĄ ODEJŚĆ: Ołeksij Czerkaszyn (GKS Rudki)
ODESZLI: Adam Zawierucha (Lider Włocławek)

ALIT OŻARÓW
PRZYBYLI: Krystian Ponikowski (Sparta Dwikozy), Wojciech Skrobisz (Łysica Bodzentyn), Konrad Żytniewski (Granat Skarżysko Kamienna)
ODESZLI: Jakub Cebula, Daniel Czuba (Świt Ćmielów), Piotr Kiljański (Kamienna Brody), Bartłomiej Saracen (Klimontowianka Klimontów)

CZARNI POŁANIEC
PRZYBYLI:
ODESZLI: Eryk Borczyński, Damian Krążek, Bartosz Pańtak (szukają klubów), Krystian Sornat (Naprzód Jędrzejów)

GKS NOWINY
PRZYBYLI:
ODESZLI:

GKS RUDKI
PRZYBYLI: trener Paweł Jaworek (ostatnio Wicher Miedziana Góra), Dariusz Kowalski (wznowił treningi)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Ołeksij Czerkaszyn (AKS 1947 Busko Zdrój), Jakub Kalisz (Star Starachowice), Krzysztof Kita (Wicher Miedziana Góra)
MOGĄ ODEJŚĆ: Piotr Maniara (ŁKS Łagów)
ODESZLI: trener Janusz Cieślak, Karol Drej (szuka klubu), Daniel Dulak (Orlicz Suchedniów)

GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA
PRZYBYLI: trener Piotr Dejworek (ostatnio Szydłowianka Szydłowiec)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Damian Lis (Wisła Solec), Damian Parszewski (drużyna rezerw)
ODESZLI: trener Dominik Rokita, Wiktor Brożyna (Spartakus Daleszyce), Dawid Dulęba (nie wznowił treningów), Jakub Jaśkiewicz (Wierna Małogoszcz), Konrad Żytniewski (Alit Ożarów)

LUBRZANKA KAJETANÓW
PRZYBYLI:
ODESZLI:

ŁKS ŁAGÓW
PRZYBYLI:
MOGĄ PRZYJŚĆ: Jakub Kapsa (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Maniara (GKS Rudki), Mateusz Partyka (Góral Górno)
ODESZLI: Krystian Zaręba (AKS 1947 Busko Zdrój)

ŁYSICA BODZENTYN
PRZYBYLI: Damian Nogaj (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Dominik Dziułka (Star Starachowice)
ODESZLI: Wojciech Skrobisz (Alit Ożarów)

NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
PRZYBYLI: Krystian Sornat (Czarni Połaniec)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Eryk Borczyński (Czarni Połaniec)
ODESZLI: Sebastian Blicharski (Astra Piekoszów)

NEPTUN KOŃSKIE
PRZYBYLI: Paweł Markowicz (Partyzant Radoszyce)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Konrad Musielewicz, Filip Piotrowski (drużyna juniorów)
ODESZLI: Karol Stępnik (Nida Pińczów)

NIDA PIŃCZÓW
PRZYBYLI: Karol Stępnik (Neptun Końskie)
ODESZLI:

OLIMPIA POGOŃ STASZÓW
PRZYBYLI:
ODESZLI: Łukasz Rechowicz (Wisła Nowy Korczyn)

ORLICZ SUCHEDNIÓW
PRZYBYLI: trener Łukasz Ubożak (ostatnio Zenit Chmielnik), Daniel Dulak (GKS Rudki)
MOGĄ ODEJŚĆ: Ariel Spadło (FKS Łazy Starachowice), Michał Stawiak (szuka klubu), Marcin Tacij (?)
ODESZLI: trener Mariusz Arczewski (AKS 1947 Busko Zdrój)

PARTYZANT RADOSZYCE
PRZYBYLI: trener Jan Luzar (ostatnio Skała Tumlin)
ODESZLI: trener Zbigniew Podsiebierski, Kuba Kos, Wojciech Tyczyński (KS Paradyż), Paweł Markowicz (Neptun Końskie)

SPARTAKUS DALESZYCE
PRZYBYLI: Wiktor Brożyna (Granat Skarżysko Kamienna), Michał Jeziorski, Szymon Pietras (Wisła Sandomierz)
MOGĄ PRZYJŚĆ: Michał Niebudek, Filip Postawa (Astra Piekoszów), Jakub Pitkiewicz (Piast Stopnica), Daniel Wołowiec (wznowił treningi)
ODESZLI: Michał Staszewski (Polanie Pierzchnica)

WIERNA MAŁOGOSZCZ
PRZYBYLI: Jakub Jaśkiewicz (Granat Skarżysko Kamienna)
ODESZLI: Szymon Bujak (szuka klubu), Marcin Kołodziejczyk (?)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.