Star Starachowice

Komunikat Miejskiego Klubu Sportowego Star Starachowice

Dzisiejszego dnia Klub wydał specjalne oświadczenie dotyczące przyszłości w zespole Mariusza Fabjańskiego. Poniżej pełna treść.

“Informujemy, że w wyniku obustronnych rozmów z dniem dzisiejszym z zespołem Zielono-Czarnych żegna się Mariusz Fabjański.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Star Starachowice nie doszedł do porozumienia z zawodnikiem w sprawie dalszego reprezentowania klubu. Głównym powodem takiego rozstrzygnięcia jest brak konsensusu w sprawie obecności na treningach Mariusza. Klub ostatecznie zdecydował, że nie wyraża zgody by zawodnik opuszczał ponad połowę zajęć tygodniowo. Klub musi zachować szacunek do pozostałych piłkarzy, którzy sumiennie uczęszczają na wszystkie treningi. Spore utrudnienie zawodnikowi w dalszym reprezentowaniu Staru Starachowice stanowi praca w Akademii Piłkarskiej Star Starachowice. Mariusz prowadzi tam trzy grupy młodzieżowe. Były już zawodnik Zielono-Czarnych postawił na pracę szkoleniową w Akademii.

Mariusz występuje w zespole Staru nieprzerwanie od sezonu 2013/2014. W drużynie spędził łącznie ponad pięć lat. Dla popularnych Zielono-Czarnych strzelił ponad sto bramek. Dzięki temu wpisał się do annałów klubu ze Starachowic.

Zarząd Klubu dziękuje Mariuszowi za reprezentowanie barw Staru Starachowice oraz życzy powodzenia w dalszej karierze.”

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.