Liga Makroregionalna U-19 “Grupa D” Runda wiosenna 2019

Terminarz rozgrywek ligi: Liga Makroregionalna U-19 “Grupa D” Runda wiosenna

Kolejka 1
2019-03-17 godz. 14:00
SMS Resovia Rzeszów –  STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 2
2019-03-24 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice –  ORLĘTA Kielce

Kolejka 3
2019-03-30 15:00 Stadion Miejski (Chełm, I Pułku Szwoleżerów 15a)
Chełmianka Chełm – STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 4
2019-04-07 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – Hutnik Kraków

Kolejka 5
2019-04-14 godz. 14:00
Stal Rzeszów S.A. – STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 6
2019-04-18 godz. 13:00 Stadion Miejski (Radzyń Podlaski, Warszawska 77)
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. – STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 7
2019-04-28 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – Garbarnia Kraków

Kolejka 8
2019-05-05 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – SMS Resovia Rzeszów

Kolejka 9
2019-05-12 godz. 17:00
ORLĘTA Kielce – STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 10
2019-05-19 13:00 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – Chełmianka Chełm

Kolejka 11
2019-05-26 18:00 Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b) Hutnik Kraków – STAR/Juventa Starachowice

Kolejka 12
2019-06-02 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – Stal Rzeszów

Kolejka 13
2019-06-09 12:30 Stadion Miejski w Starachowicach (Starachowice, Szkolna 14)
STAR/Juventa Starachowice – Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.

Kolejka 14
2019-06-15 godz. 12:00 Rydlówka 23, Kraków – Podgórze
Garbarnia Kraków – STAR/Juventa Starachowice

.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful