Star Starachowice

Mamy wsparcie!

W dniu dzisiejszym członkowie Zarządu MKS Star Emil Krzemiński Rafał Obrębski Wiesław Słoka oraz trener Arkadiusz Bilski spotkał się z Prezesem Specjalna Strefa Ekonomiczna “Starachowice” Marcin Perz oraz Prezesem Ekomedia Tomaszem Andrzejewskim celem omówienia obecnej współpracy oraz tej na najbliższy sezon 2018/2019.
Serdecznie dziękujemy w imieniu swoim , zawodników jak i wszystkich kibiców Zielono Czarnych za obecne wsparcie finansowe jak i już poczynione kroki względem zapewnienia stabilizacji finansowej na najbliższy sezon. Wiemy ile pracy przed nami jako Zarządem, sztabem trenerskim i zawodnikami Staru jeszcze jest. Dziękujemy za partnerskie i merytoryczne podjęcie tematu rozwoju piłki nożnej na poziomie seniorskim w mieście Starachowice !
W ramach podziękowań Prezesi Spółek otrzymali pamiątkowe najnowsze koszulki, w których zawodnicy Staru wybiegną już w najbliższym meczu z Polanie FART Pierzchnica w sobotę 12 maja o godz 17:00, a wcześniej bo o 14:00 zapraszamy na mecz Centralnej Ligi Juniorów Juventa StarachowiceKorona Kielce.
Zapraszamy! Piłkarska sobota w Starachowicach!

Razem Tworzymy Star!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.