Star Starachowice

Marcin Chodniewicz zgłoszony do rozgrywek Świętokrzyskiej IV Ligi 2020/2021

Marcin Chodniewicz został zgłoszony do kadry Miejskiego Klubu Sportowego Star Starachowice na rundę wiosenną rozgrywek Świętokrzyskiej IV Ligi 2020/2021.

Marcin jest wychowankiem zespołu Zielono-Czarnych. O tym zawodniku można już mówić jak o miejscowej ikonie. Marcin przez całą swoją karierę reprezentuje Star Starachowice. Był z klubem na dobre i na złe. Nie opuścił Staru w trudnych momentach. Na boisku miał możliwość grania niemal na wszystkich pozycjach, z wyjątkiem bramkarza. Przygodę z klubem ze Starachowic rozpoczął w sezonie 2007/2008 gdy reaktywowany zespół występował na poziomie Klasy A. Marcin przez kolejne lata z powodzeniem reprezentował klub ze Starachowic. Miał swój spory udział w awansach Staru do Klasy Okręgowej oraz IV Ligi. W sezonie 2018/2019 wieloletniemu kapitanowi Zielono-Czarnych zaczęły doskwierać problemy zdrowotne. Z tego powodu postanowił zrobić sobie przerwę od futbolu w rundzie wiosennej. Po awansie klubu do IV Ligi Marcin postanowił wznowić treningi. Popularny “Kuna” zaliczył siedem występów na wcześniej wspomnianym poziomie rozgrywkowym. Cały poprzedni rok Marcin nie grał w piłkę. W zimowym okresie przygotowawczym do rundy wiosennej Świętokrzyskiej IV Ligi 2020/2021 uniwersalny zawodnik postanowił po raz kolejny wrócić do piłki. O ile zdrowie będzie pozwalać Marcin pomoże Zielono-Czarnym na boisku.

Nowemu – staremu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia oraz samych sukcesów i udanych występów w zespole Staru. Marcin, witamy ponownie na pokładzie !

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.