Star Starachowice

Mariusz Fabjański z 50 trafieniami w barwach Staru

W sobotę swój jubileusz obchodził Mariusz Fabjański. Bramka strzelona przeciwko GKS-owi Nowiny była jego pięćdziesiątym trafieniem w Zielono-Czarnych barwach.

Mariusz przybył do Staru w przerwie letniej przed sezonem 2013/2014. Najwięcej bramek dla Zielono-Czarnych zdobył w ubiegłych rozgrywkach. 27 trafień pozwoliło wychowankowi starachowickiej Juventy na wywalczenie tytułu króla strzelców Świętokrzyskiej Klasy Okręgowej. W obecnym sezonie Mariusz zdobył do tej pory cztery bramki. Poniżej bilans strzelecki zawodnika Staru we wszystkich jego sezonach spędzonych w starachowickim zespole:

KLASA OKRĘGOWA (2013/2014)13 bramek (Po 2 gole z Grodem Ćmińsk, Kamienną Brody, Samsonem Samsonów; po 1 z Astrą Piekoszów, Moravią Morawica, Nidzianką Bieliny, Piastem Stopnica, Sokołem/Nordalk Rykoszyn, Spartą Dwikozy, Zenitem Chmielnik)

KLASA OKRĘGOWA (2014/2015)6 bramek (Po 2 gole z Orlętami Kielce i Piastem Stopnica, po 1 z Astrą Piekoszów oraz Stalą Kunów)

KLASA OKRĘGOWA (2015/2016)27 bramek (5 goli z Koprzywianką Koprzywnica, 4 z Wisłą Nowy Korczyn, 3 z Orliczem Suchedniów, po 2 z Piastem Stopnicą, Spartą Dwikozy, Stalą Kunów, Wichrem Miedziana Góra, Zenitem Chmielnik; po 1 z Granatem Skarżysko Kamienna, Grodem Ćmińsk, Moravią Morawica, Orlętami Kielce, Zielenią Żelisławice)

KLASA OKRĘGOWA (2016/2017*)4 bramki (2 gole z Polanami Pierzchnica, po 1 z Granatem Skarżysko Kamienna i GKS-em Nowiny)

*sezon trwa

Mariuszowi życzymy zdobywania kolejnych goli dla Staru i obchodzenia podobnych strzeleckich jubileuszów w Zielono-Czarnych barwach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.