Star Starachowice

Miasto Starachowice o meczu z Bucovią

 

Star pokonał w Bukowej miejscową Bucovię 3:1 i utrzymał pozycję wicelidera rozgrywek. Teraz piłkarzy Staru czeka pojedynek w Starachowicach z solidną Klimontowianką.

Siedem punktów zdobytych, 9 strzelonych goli i 3 bramki stracone to dorobek piłkarzy Staru wywalczony w trzech meczach wyjazdowych. „Zielono-czarni” w kolejkach numer 3, 4 i 5 grali na obcych boiskach i teraz czeka ich powrót na ligowy pojedynek do Starachowic.

Już w najbliższą sobotę podopieczni Tomasza Siczka zagrają na Stadionie Miejskim z Klimontowianką Klimontów. Początek meczu w sobotę (16 września) o godzinie 16-ej.

starPiłkarze Staru Starachowice przystąpią do pojedynku z Klimontowianką z pozycji wicelidera świętokrzyskiej klasy okręgowej. Nasz zespół ma na swoim koncie 13 punktów. Liderem rozgrywek jest skarżyski Granat, który jako jedyny ma w swoim dorobku komplet 15 „oczek”.

Star i Granat to jedyne zespoły, które w lidze nie doznały porażki. „Zielono-czarni” to z kolei najskuteczniejszy zespół w rozgrywkach. Star ma na swoim koncie 17 goli. Aż 10 z nich jest dziełem Mariusza Fabjańskiego, który zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.