Star Starachowice

Mikołaj Podzielny w jedenastce 12 kolejki Klasy Okręgowej

Dobry mecz z GKS-em Rudki zaowocował wyborem do jedenastki kolejki Klasy Okręgowej jednego z zawodników Staru. Dziennikarze gazety “Echo Dnia” tym razem wyróżnili Mikołaja Podzielnego.

Defensor Staru zaliczył bardzo udany występ we wczorajszym spotkaniu z GKS-em Rudki. Mikołaj przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Swoją postawą przyczynił się do wygranej Zielono-Czarnych w Rudkach. Dzięki temu wychowanek starachowickiej Juventy znalazł się w gronie jedenastu najlepszych zawodników kolejki. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla obrońcy Staru w obecnym sezonie.

Warto też dodać, że środek defensywy nie jest nominalną pozycją Mikołaja. W pierwszych spotkaniach Zielono-Czarnych bieżących rozgrywek zawodnik ten występował w pomocy. Natomiast w ubiegłych rozgrywkach odpowiadał za strzelanie bramek w barwach Juventy Starachowice.

11 KOLEJKI

Tomasz Dymanowski (Kamienna Brody), Damian Mazur (Lechia Strawczyn), Mariusz Jagieła (Kamienna Brody), Mikołaj Podzielny (Star Starachowice), Krzysztof Świątek (Kamienna Brody), Karol Cielibała (Polanie Pierzchnica), Kamil Frączyk (Gród Ćmińsk), Mateusz Gajewski (Kamienna Brody), Kewin Pyza (Klimontowianka Klimontów), Jacek Rożek (Klimontowianka Klimontów), Dominik Szewczyk (Nowiny)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.