Pierwsza sparingowa przegrana

W sobotnim spotkaniu srogiej lekcji Zielono-Czarnym udzieliła drużyna Spartakusa Daleszyce. Zespół występujący w III Lidze pokonał podopiecznych Arkadiusza Bilskiego 7:0.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego rezultatu. Starachowiczanie dzielnie stawiali opór wyżej notowanemu przeciwnikowi. III Ligowiec miał problemy ze strzeleniem bramki. Sztuka ta udała się w ostatniej minucie pierwszej części gry. Prowadzenie Spartakusowi dał Bartosz Sot. Po przerwie w zespole Staru doszło do kilku zmian w składzie. Trener Bilski dał zagrać wszystkim swoim zawodnikom. Z korekt w starachowickiej drużynie skrzętnie skorzystał przeciwnik. Drugie 45 minut gry przyniosło ostre strzelanie ze strony Spartakusa. Drużyna z powiatu kieleckiego zdobyła w drugiej połowie aż sześć bramek o ostatecznie zwyciężyła sobotni pojedynek 7:0. Mimo wysokiej porażki dużym pozytywem była gra Starachowiczan w pierwszej połowie. Podopieczni Arkadiusza Bilskiego potrafili stawić czoła zespołowi o większym potencjale, występującym dwie klasy rozgrywkowe wyżej.

Spartakus Daleszyce – Star Starachowice 7:0 (1:0)
Bramki: Bartosz Sot 45, 65, Mariusz Maciejski 70, 90, Michał Jeziorski 53, Kamil Blicharski 55, Bartosz Gębura 87