Star Starachowice

Pociąg do futbolu gościem sobotniego meczu Staru z OKS-em Opatów

Sobotni mecz pomiędzy Starem Starachowice, a OKS-em Opatów jeden z członków Pociągu do futbolu, Pan Szymon Piotrowski.

Pociąg do futbolu to grupa trzech miłośników futbolu. Jeżdżą razem lub w pojedynkę na mecze piłkarskie. Największą przyjemność popularnym “Wagonom” sprawiają pojedynki niższych klas rozgrywkowych. Zagranica dla Pociągu do Futbolu również nie jest obca. Wagony były już na kilku spotkaniach w różnych krajach. Także tych z niższych lig.

Jak wcześniej wspomniano w ubiegłą sobotę na meczu Staru Starachowice z OKS-em Opatów pojawił się jeden z członków Pociągu do Futbolu, Szymon Piotrowski. Pan Szymon jest współpracownikiem oficjalnego kanału Polskiego Związki Piłki Nożnej “Łączy Nas Piłka”. Gość sobotniego spotkania realizuje akcję 100 meczów na 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Pan Szymon przekazał również pamiątkowy proporczyk członkowi zarządu starachowickiego klubu, Rafałowi Obrębskiemu. Relacja z sobotniego spotkania Zielono-Czarnego pojawi się w najbliższym czasie na fanpage’u Pociągu do Futbolu.

Z tego miejsca zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej, facebooka, a także kanału youtube Pociągu do Futbolu. Subskrypcje i lajki mile widziane.

http://www.pociagdofutbolu.pl/
https://www.facebook.com/PociagDoFutbolu/?epa=SEARCH_BOX
https://www.youtube.com/channel/UC-XMjwVcpZIzYr5pMeDT5qg

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.