Star Starachowice

Podsumowanie 7 kolejki Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych

W miniony weekend została rozegrana siódma kolejka Makroregionalnej Ligi Juniorów Starszych. Zwycięstwa czołowej dwójki. Resovia górą w derbach Rzeszowa. Orlęta Radzyń Podlaski lepsze od Chełmianki. Trzecia porażka z rzędu Staru/Juventy  Poniżej przedstawiono wyniki wszystkich spotkań 7 kolejki rozgrywek Makro.

SOBOTA (27.04)

Stal Rzeszów – Resovia Rzeszów 1:2 (0:1) Kacper Penar 82 – Jakub Szafar 21, Krystian Basznianin 53

NIEDZIELA (28.04)

Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski 0:2 (0:1) Karol Turek 28, Oskar Siwek 79

Hutnik Kraków – Orlęta Kielce 3:2 (2:1) Kacper Maciaś 2, Patryk Matysek 43, Miłosz Wąchała 64 – Jakub Moskal 38, Aleksander Dudek 80

Star/Juventa Starachowice – Garbarnia Kraków 0:2 (0:0) Konrad Wąsik 53, Jakub Burkowicz 86

Liderem tabeli pozostaje Garbarnia Kraków. Drużyna prowadzona prowadzona przez Stanisława Śliwę pokonała wczoraj na wyjeździe Star/Juventę Starachowice 2:0. Dystans do lidera zachowuje Hutnik Kraków. Reprezentant województwa małopolskiego dotrzymuje kroku Garbarni. Hutnik w niedzielę wygrał u siebie z Orlętami Kielce 3:2. Powrót na trzecie miejsce zanotowała Resovia Rzeszów. Drużyna prowadzona przez Szymona Duszę pokonała w derbach Podkarpacia Stal Rzeszów. Wygrana ta pozwoliła przesunąć się Resovii o jedną pozycję do góry. W dole tabeli status-quo. Na szóstej lokacie plasują się Orlęta Radzyń Podlaski. Drużyna z Lubelszczyzny jest na fali. Wygrała dwa mecze z rzędu i do czwartego miejsca traci zaledwie dwa punkty. Siódme miejsce zajmuje Stal Rzeszów. Drugi zespół z województwa podkarpackiego uległ już po raz szósty wiosną. W niedzielę Stal przegrała u siebie prestiżowy pojedynek z Resovią. Na ósmej pozycji w tabeli znajduje się Star/Juventa Starachowice. Jedna z dwóch drużyn reprezentujących województwo świętokrzyskie przegrała trzeci mecz z rzędu. W niedzielne popołudnie Starachowiczanie ulegli u siebie Garbarni Kraków 0:2. Liderem klasyfikacji strzelców pozostaje Filip Handzlik. Zawodnik Hutnika Kraków zdobył do tej pory pięć bramek. Cztery trafienia zanotował reprezentant Garbarni KrakówMarcin Piątek. Po trzy bramki strzelili natomiast: Jan Bożym (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Grądz (Chełmianka Chełm), Patryk Matysek (Hutnik Kraków), Bartłomiej Mruk (Garbarnia Kraków), Piotr Pecko (Resovia Rzeszów).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.