Podsumowanie weekendowych zmagań grup młodzieżowych Miejskiego Klubu Sportowego Star Starachowice.
𝙈𝙖𝙠𝙧𝙤𝙧𝙚𝙜𝙞𝙤𝙣𝙖𝙡𝙣𝙖 𝙇𝙞𝙜𝙖 𝙅𝙪𝙣𝙞𝙤𝙧𝙤́𝙬 𝙐-𝟭𝟵
Star Starachowice – Resovia Rzeszów 2:3 (1:1) ❌
⚽️Igor Młodawski ⚽️Antoni Siwek
O sporym pechu mogą mówić podopieczni Zdzisława Spadło tracąc dwa gole w ostatnich 5 minutach meczu. Najpierw w 9 minucie wynik otworzył Igor Młodawski i było 1:0. W 67 minucie na prowadzenie 2:1 Star wyprowadził Antoni Siwek. Niestety decyzję na boisku zaważyły, że w 87 i 92 min straciliśmy dwa gole i punkty. Jestem pełen uznania dla chłopaków za to co pokazali, w tym meczu. Byliśmy dobrze zorganizowani w odbiorze piłki i stworzyliśmy kilka znakomitych sytuacji pod bramką rywala. Decyzja z 75 minuty o uznaniu bramki dla przeciwnika przy stanie 2:1 dla naszej drużyny jest dla mnie delikatnie mówiąc niezrozumiała. Gratulacje dla Resovii. Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrym piłkarsko zespołem – powiedział po meczu Zdzisław Spadło
Star: Tomasz Mazur (90 Miłosz Półtorak) — Kacper Żmudziński (46 Igor Zając ), Kacper Goździk (69 Bartosz Kania ), Filip Pisarski, Jakub Brzozowski, Jakub Jagiełło, Paweł Mikos, Adam Hamera (78 Sebastian Stajniak), Maksymilian Bator(69 Filip Hryniewicz), Igor Młodawski (46 Antoni Siwek), Mateusz Nowak.
W następnym meczu Star zagra na wyjeździe z liderującą Koroną Kielce – piątek 29.04.2022 godz. 14:00
𝙎́𝙬𝙞𝙚̨𝙩𝙤𝙠𝙧𝙯𝙮𝙨𝙠𝙖 𝙇𝙞𝙜𝙖 𝙅𝙪𝙣𝙞𝙤𝙧𝙤́𝙬 𝙈ł𝙤𝙙𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝
Star Starachowice – GKS Nowiny 0:1 (0:1) ❌
Bramka dla GKS Nowiny już w pierwszej minucie rozstrzygnęła spotkanie. Mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale niestety nie udało się chociaż wyrównać i musimy tym razem uznać wyższość rywala.
Star: Tomasz Mazur — Dawid Binczak (46 Bartosz Markiewicz ), Kacper Żmudziński , Bartosz Kania (71 Piotr Gregorczyk), Kacper Migus, Mateusz Jeziorski (70 Filip Rożek), Igor Zając, Filip Hryniewicz, Antoni Siwek, Igor Młodawski, Maksymilian Glina.
W następnym meczu Star zagra w sobotę 30.04.2022 przeciwko liderującej Koronie II Kielce. Mecz w Starachowicach o godz. 11:00.
𝙎́𝙬𝙞𝙚̨𝙩𝙤𝙠𝙧𝙯𝙮𝙨𝙠𝙖 𝙄 𝙇𝙞𝙜𝙖 𝙏𝙧𝙖𝙢𝙥𝙠𝙖𝙧𝙯𝙮 𝙎𝙩𝙖𝙧𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝
Star Starachowice – KKP Korona IV Kielce 2:1 (0:0) ✅
⚽️Krzysztof Kwiecień ⚽️Dominik Dziewit
Star: Bartosz Grunt, Karol Dulemba, Jakub Milczanowski, Aleksander Grosicki, Krzysztof Zarzycki, Filip Rożek, Artur Sarwicki, Kamil Banaszczyk, Krzysztof Kwiecień, Karol Kucharski, Dominik Dziewit, Wojciech Gładys, Oskar Hamera, Wiktor Surowiec, Mateusz Jeziorski.
W następnym meczu podopieczni Artura Mikosa zagrają w czwartek 28.04.2022 o godz. 17:00 przeciwko liderowi KSZO Ostrowiec Św. – mecz na boisku przy ul. Kolejowej.
𝙎́𝙬𝙞𝙚̨𝙩𝙤𝙠𝙧𝙯𝙮𝙨𝙠𝙖 𝙄 𝙇𝙞𝙜𝙖 𝙏𝙧𝙖𝙢𝙥𝙠𝙖𝙧𝙯𝙮 𝙈ł𝙤𝙙𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝
Korona Kielce – Star Starachowice 6:0 (4:0) ❌
Star: Marcel Kosiarski, Filip Strzelec, Jakub Dudek, Bartosz Dawiec, Hubert Adamski, Cyprian Basiak, Piotr Pajdo, Miłosz Szarek, Olaf Sochacki, Jakub Rosiński, Marcin Welenc, Patryk Ruszkiewicz, Aleks Księżki, Hubert Matysek, Paweł Mikulko, Jakub Wójcicki, Wojciech Gładys, Artur Sarwicki.
W następnym meczu młodzi zwodnicy zmierzą się z rówieśnikami z KSZO Ostrowiec Św. Mecz w Starachowicach w sobotę 30.04.2022 o godz. 9:30.