Porażka z GKS

W przedostatnim meczu w ramach rozgrywek IV ligi świętokrzyskiej Star Starachowice uległ w Rudkach miejscowemu GKS-owi 1:2.

Początek spotkania stworzył wyśmienitą okazję na objęcie prowadzenia lecz przy strzale z rzutu karnego Mariusza Fabjańskiego górą był Mateusz Rafalski, który dodatkowo obronił dwie dobitki.
Z upływem czasu do głosu zaczęli dochodzić miejscowi i to oni otworzyli wynik spotkania. W 23 min Dominika Dziułkę pokonał Kacper Wiecha, piłkę na lini wyłapał golkiper Staru lecz zdaniem sędziego ta minęła pełnym obwodem linie bramki. W pierwszej połowie obie drużyny miały jeszcze swoje okazje lecz do przerwy utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla gospodarzy. W 56 min z rzutu karnego na 2:0 podwyższył Tomasz Bronisz. Star odpowiedział trafieniem w 62 min. Artur Kidoń wykonywał rzut karny. Strzał obrona ale przy dobitce Rafalski nie miał już szans. Star próbował odrobić straty lecz punkty zostały w Rudkch.

W ostatnim meczu Star zagra 26 czerwca o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Starachowicach przeciwko Hetmanowi Włoszczowa, który broni się przed spadkiem z IV ligi.

Mecz z Hetmanem będzie też pożegnaniem Dariusza Anduły.