Star Starachowice

Prezes Staru nominowany na Człowieka Roku 2018!

Jest nam miło poinformować, że prezes naszego klubu Emil Krzemiński został nominowany przez Kapitułę Redakcji Echo Dnia Świętokrzyskie na Człowieka Roku 2018 w powiecie starachowickim.

Aby zagłosować na sternika Staru należy wysłać SMS o treści ESC.64 na numer 72355

lub zagłosować “klikiem”. Jeden kredyt = jeden głos. Kredyty zdobywa się wykupując Pakiet prenumeraty cyfrowej Echa Dnia Plus z e-wydaniem.
Więcej info w linku poniżej.

Trzymamy kciuki za Emil Krzemiński oraz życzymy powodzenia pozostałym kandydatom, którzy znaleźli się wśród nominowanych we wszystkich kategoriach.

Komentarz do samej nominacji zamieścił również Prezes Emil Krzemiński:

Serdecznie dziękuje Kapitule Redakcji Echo Dnia Świętokrzyskie za nominację na “Człowieka Roku 2018” oraz możliwość znalezienia się w tak zaszczytnym gronie. Jest mi niezmiernie miło i czuje się wyróżniony, że moja praca społeczna na rzecz klubu Star Starachowice, została dostrzeżona. Dołożę wszelkich starań aby ten rok był przełomowy dla wszystkich, którym na sercu leży dobro naszego klubu a miesiąc czerwiec był najpiękniejszym miesiącem w historii klubu od przeszło dekady.
Dziękuję tym samym za dotychczasowe wsparcie.

Będę wdzięczny za każdy oddany głos na moją osobę. Chcę również życzyć powodzenia wszystkim innym kandydatom, którzy otrzymali nominacje.”

Poniżej list od Kapituły Echa Dnia

#StarStarachowice #MiastoSportu #SportoweStarachowice #Nominacja #CzlowiekRoku2018 #EchoDnia

https://echodnia.eu/p/kandydat/emil-krzeminski%2C407575/

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.