Star Starachowice – Alit Ożarów 2:2 (1:0)
Adam Hamera 10′
Artur Kidoń 62′
Bramki dla Alitu:
Filip Mróz 75′, 83′
Mecz niewykorzystanych szans. Tak można określić ten mecz. W pierwszej połowie Star powinien prowadzić 4:1. Gospodarze posiadali zdecydowaną przewagę jednak razili nieskutecznością. Do przerwy Zielono Czarni prowadzili 1:0 po golu Adama Hamery. W drugiej połowie gola na 2:0 zdobył Artur Kidoń. Wydawałoby się, że Star zdobędzie kolejne gole jednak coś zaczęło szwankować, zbyt głęboko momentami zaczęła grać drużyna ze Szkolnej. Wykorzystali to ożarowianie. Po jednym z rzutów rożnych w 75 min piłkę głową skierował Filip Mróz a w 83 min ten sam zawodnik wykorzystał niefrasobliwe wyjście naszego golkipera i przelobował go ustalając wynik na 2:2. W samej końcówce meczu to Alit mógł strzelić bramkę na wagę wygranej. Ostatecznie w Starachowicach podział punktów.
W następnym meczu Star Starachowice zmierzy się na wyjeździe z liderem rozgrywek IV ligi świętokrzyskiej Czarnymi Połaniec.
Początek meczu 1 maja o godz. 15:00.