Star Starachowice

Ruchy kadrowe w Starze

Lato było gorące w Starachowicach jeśli chodzi o transfery. Poniżej przedstawiono wszystkie zmiany jakie zaszły w kadrze drużyny popularnych Zielono-Czarnych.

Przerwa letnia spowodowała sporo rotacji w zespole Staru. Drużynę wzmocniło sześciu piłkarzy. Dziewięciu natomiast opuściło szeregi klubu z ul. Szkolnej 14. Do kadry na stałe zostało również siedmiu zawodników występujących w zespole juniorów. Wydaje się, że więcej ruchów kadrowych w zespole prowadzonym przez Arkadiusza Bilskiego już nie będzie.

PRZYBYLI:

Mariusz Fabjański (wznowił treningi)
Artur Marzec (ŁKS Łagów)
Piotr Ostrowski (Spartakus Daleszyce)
Stanisław Sarwicki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Dominik Sito (Świt Ćmielów)
Bartosz Sot (Spartakus Daleszyce)

ODESZLI:

Adrian Bzymek (GKS Rudki)
Emil Gołyski (Łysica Bodzentyn)
Maciej Horna (fizjoterapeuta w Koronie II Kielce)
Filip Niewczas (Kamienna Brody)
Patryk Sieczka (Granat Skarżysko Kamienna)
Miłosz Sokół (szuka klubu)
Karol Strzelec (Żyrardowianka Żyrardów)
Konrad Wójtowicz (wyjazd za granicę)
Arkadiusz Zięba (szuka klubu)

Kadra zespołu seniorów została wzmocniona przez siedmiu zawodników występujących w zespole juniorów starszych. Są nimi: Kacper Błaszczyk, Jakub Błażejewski, Jakub Kalisz, Patryk Mańturz, Dawid Pocheć, Bartosz Szydłowski, Patryk Wróblewski. Pięciu z nich ma za sobą ligowy debiut w seniorach Staru. Swoich sił podczas letnich przygotowań próbowało również kilku innych juniorów. Mowa o Kacprze Borkowskim, Piotrze Krzyżowskim oraz Patryku Markiewiczu. Koniec, końców wspomniani zawodnicy nie znaleźli się w kadrze Staru. Dwóch pierwszych wymienionych być może będzie występować w zespole juniorów starszych Juventy Starachowice. Kacper Borkowski natomiast rundę jesienną spędzi na wypożyczeniu w Kamiennej Brody. W tym samym klubie i na takiej samej zasadzie będzie występował Patryk Nawrot. Nowego klubu w województwie dolnośląskim szuka sobie Piotr Nowakowski. Po okresie wypożyczenia do Granatu Skarżysko Kamienna wrócił Kacper Gładyś.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.