Zwycięstwo na zakończenie okresu przygotowawczego!

Świt Ćmielów 1:2 (1:1) STAR STARACHOWICE

W dzisiejszym meczu Star Starachowice pokonał Świt Ćmielów 2:1. Mecz został rozegrany na stadionie w Ćmielowie. Na początku pierwszej połowy po błędzie naszej defensywy straciliśmy bramkę. Na odpowiedź zielono – czarnych musieliśmy poczekać 10 min. Na listę strzelców wpisał się Ariel Spadło. Wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie w 70 min. bramkę dla STARu zdobył Damian Senderowski.
Ostatecznie STAR wygrał w Ćmielowie ze Świtem 2:1.

STAR:
Mateusz Poński – Damian Senderowski, Ariel Spadło, Marcin Chodniewicz, Michał Sieroń, Patryk Kosztowniak, Bartłomiej Drabik, Jakub Nowocień, Konrad Wójtowicz, Mariusz Fabjański, Jakub Kania

po przerwie na boisku pojawili się : Tomasz Wróblewski, Emil Gołyski oraz Patryk Nawrot.