Star Starachowice

Szanowni Państwo!

W związku z pandemią koronawirusa, która uderzyła również w sport może to oznaczać dla wielu klubów na całym świecie, duże kłopoty finansowe.
Wirus zaskoczył nas wszystkich, w związku z czym, jak wiadomo rozgrywki piłkarskie zostały wstrzymane.
Meczów nie ma ale, kluby muszą fukcjonować. W ubiegłym roku udało nam się awansować do 4 ligi ( po 16 latach )dlatego też, musimy wspólne zrobić wszystko by to, co razem odbudowaliśmy, nie poszło na marne.

Jako zarząd klubu, zwracamy się o pomoc do wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu.
Jesteśmy w pełni świadomi tego, że w tym momencie są rzeczy ważniejsze, aniżeli piłka nożna, nie mniej jednak ten apel jest po to, by po okresie pandemii wrócić do gry bez niepokoju o byt naszego klubu.

Poprzez zrzutkę zbieramy fundusze na działalność statutową klubu. Od samego początku pandemii klub mocno odczuł cięcia finansowe np. te z miasta czy te, pochodzące od sponsorów, gdyż każdy podjął walkę z niewidzialnym wrogiem, jakim jest koronawirus bądź sam zaczął zaciskanie finansowego pasa.

Cel naszej zbiórki to 90 tysięcy złotych, a więc kwota, o którą już wiemy, że nasz budżet będzie pomniejszony, względem poprzedniego roku. Nie można też wzkluczyć kolejnych cięć.

Poprzez nasze konto na facebooku oraz za pośrednictwem strony internetowej będziemy prowadzić akcje, które dadzą Państwu namiastkę sportowej rywalizacji m.in będą to wirtualne mecze, turnieje czy licytacje. Kiedy wszystko wróci do normy konto na zrzutce będzie służyło do dalszego wspierania klubu.

Wspólnie walczymy o przyszłość naszej drużyny.

Cytując jednego z naszych kibiców:

“Wiara czyni cuda, pokonuje przeciwności, nie ma takiej możliwości, by nie było nas w przyszłości!”

Liczy się każde wsparcie.

Z góry dziękujemy!

Był, będzie, jest Staruń SKS!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.