Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW
Podane terminy mogą ulec zmianie zgodnie z regulaminem na wniosek gospodarza na dwa tygodnie przed planowanym meczem.
RUNDA – JESIEŃ 2018 sezonu 2018/2019
Kolejka 1 w dniach 11/12-08-2018
1 |
ZENIT Chmielnik |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-08-12 |
17:00 |
2 |
LZS Samborzec |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-08-12 |
17:00 |
3 |
ORLICZ Suchedniów |
– GKS Rudki |
2018-08-12 |
17:00 |
4 |
OKS Opatów |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-08-12 |
17:00 |
5 |
NIDZIANKA Bieliny |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-08-12 |
17:00 |
6 |
STAL Kunów |
– PIAST Stopnica |
2018-08-12 |
17:00 |
7 |
STAR Starachowice |
– SPARTA Dwikozy |
2018-08-11 |
16:00 |
8 |
ASTRA Piekoszów |
– MORAVIA Morawica |
2018-08-12 |
17:00 |
Kolejka 2 w dniach 15-08-2018 – ŚRODA
9 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– MORAVIA Morawica |
2018-08-15 |
12:00 |
10 |
SPARTA Dwikozy |
– ASTRA Piekoszów |
2018-08-15 |
15:00 |
11 |
PIAST Stopnica |
– STAR Starachowice |
2018-08-15 |
17:00 |
12 |
ŚWIT Ćmielów |
– STAL Kunów |
2018-08-15 |
17:00 |
13 |
BUCOVIA Bukowa |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-08-15 |
17:00 |
14 |
ORLICZ Suchedniów |
– OKS Opatów |
2018-08-15 |
17:00 |
15 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– GKS Rudki |
2018-08-15 |
17:00 |
16 |
ZENIT Chmielnik |
– LZS Samborzec |
2018-08-15 |
17:00 |
Kolejka 3 w dniach 18/19-08-2018
17 |
LZS Samborzec |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-08-19 |
17:00 |
18 |
GKS Rudki |
– ZENIT Chmielnik |
2018-08-19 |
17:00 |
19 |
OKS Opatów |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-08-19 |
17:00 |
20 |
NIDZIANKA Bieliny |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-08-19 |
17:00 |
21 |
STAL Kunów |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-08-19 |
17:00 |
22 |
STAR Starachowice |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-08-18 |
17:00 |
23 |
ASTRA Piekoszów |
– PIAST Stopnica |
2018-08-19 |
17:00 |
24 |
MORAVIA Morawica |
– SPARTA Dwikozy |
2018-08-19 |
17:00 |
Kolejka 4 w dniach 25/26-08-2018
25 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– SPARTA Dwikozy |
2018-08-26 |
14:30 |
26 |
PIAST Stopnica |
– MORAVIA Morawica |
2018-08-26 |
17:00 |
27 |
ŚWIT Ćmielów |
– ASTRA Piekoszów |
2018-08-26 |
17:00 |
28 |
BUCOVIA Bukowa |
– STAR Starachowice |
2018-08-26 |
17:00 |
29 |
ORLICZ Suchedniów |
– STAL Kunów |
2018-08-26 |
17:00 |
30 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-08-26 |
17:00 |
31 |
ZENIT Chmielnik |
– OKS Opatów |
2018-08-26 |
17:00 |
32 |
LZS Samborzec |
– GKS Rudki |
2018-08-26 |
17:00 |
Kolejka 5 w dniach 01/02-09-2018
33 |
GKS Rudki |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-09-02 |
16:00 |
34 |
OKS Opatów |
– LZS Samborzec |
2018-09-02 |
16:00 |
35 |
NIDZIANKA Bieliny |
– ZENIT Chmielnik |
2018-09-02 |
16:00 |
36 |
STAL Kunów |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-09-02 |
16:00 |
37 |
STAR Starachowice |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-09-01 |
16:00 |
38 |
ASTRA Piekoszów |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-09-02 |
16:00 |
39 |
MORAVIA Morawica |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-09-02 |
16:00 |
40 |
SPARTA Dwikozy |
– PIAST Stopnica |
2018-09-02 |
16:00 |
Kolejka 6 w dniach 08/09-09-2018
41 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– PIAST Stopnica |
2018-09-09 |
16:00 |
42 |
ŚWIT Ćmielów |
– SPARTA Dwikozy |
2018-09-09 |
16:00 |
43 |
BUCOVIA Bukowa |
– MORAVIA Morawica |
2018-09-09 |
16:00 |
44 |
ORLICZ Suchedniów |
– ASTRA Piekoszów |
2018-09-09 |
16:00 |
45 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– STAR Starachowice |
2018-09-09 |
16:00 |
46 |
ZENIT Chmielnik |
– STAL Kunów |
2018-09-09 |
16:00 |
47 |
LZS Samborzec |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-09-09 |
16:00 |
48 |
GKS Rudki |
– OKS Opatów |
2018-09-09 |
16:00 |
Kolejka 7 w dniach 15/16-09-2018
49 |
OKS Opatów |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-09-16 |
16:00 |
50 |
NIDZIANKA Bieliny |
– GKS Rudki |
2018-09-16 |
16:00 |
51 |
STAL Kunów |
– LZS Samborzec |
2018-09-16 |
16:00 |
52 |
STAR Starachowice |
– ZENIT Chmielnik |
2018-09-16 |
16:00 |
53 |
ASTRA Piekoszów |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-09-16 |
16:00 |
54 |
MORAVIA Morawica |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-09-16 |
16:00 |
55 |
SPARTA Dwikozy |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-09-16 |
16:00 |
56 |
PIAST Stopnica |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-09-16 |
16:00 |
Kolejka 8 w dniach 22/23-09-2018
57 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-09-23 |
15:00 |
58 |
BUCOVIA Bukowa |
– PIAST Stopnica |
2018-09-23 |
15:00 |
59 |
ORLICZ Suchedniów |
– SPARTA Dwikozy |
2018-09-23 |
15:00 |
60 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– MORAVIA Morawica |
2018-09-23 |
15:00 |
61 |
ZENIT Chmielnik |
– ASTRA Piekoszów |
2018-09-23 |
15:00 |
62 |
LZS Samborzec |
– STAR Starachowice |
2018-09-23 |
15:00 |
63 |
GKS Rudki |
– STAL Kunów |
2018-09-23 |
15:00 |
64 |
OKS Opatów |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-09-23 |
15:00 |
Kolejka 9 w dniach 29/30-09-2018
65 |
NIDZIANKA Bieliny |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-09-30 |
15:00 |
66 |
STAL Kunów |
– OKS Opatów |
2018-09-30 |
15:00 |
67 |
STAR Starachowice |
– GKS Rudki |
2018-09-30 |
15:00 |
68 |
ASTRA Piekoszów |
– LZS Samborzec |
2018-09-30 |
15:00 |
69 |
MORAVIA Morawica |
– ZENIT Chmielnik |
2018-09-30 |
15:00 |
70 |
SPARTA Dwikozy |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-09-30 |
15:00 |
71 |
PIAST Stopnica |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-09-30 |
15:00 |
72 |
ŚWIT Ćmielów |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-09-30 |
15:00 |
Kolejka 10 w dniach 06/07-10-2018
73 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-10-07 |
15:00 |
74 |
ORLICZ Suchedniów |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-10-07 |
15:00 |
75 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– PIAST Stopnica |
2018-10-07 |
15:00 |
76 |
ZENIT Chmielnik |
– SPARTA Dwikozy |
2018-10-07 |
15:00 |
77 |
LZS Samborzec |
– MORAVIA Morawica |
2018-10-07 |
15:00 |
78 |
GKS Rudki |
– ASTRA Piekoszów |
2018-10-07 |
15:00 |
79 |
OKS Opatów |
– STAR Starachowice |
2018-10-07 |
15:00 |
80 |
NIDZIANKA Bieliny |
– STAL Kunów |
2018-10-07 |
15:00 |
Kolejka 11 w dniach 13/14-10-2018
81 |
STAL Kunów |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-10-14 |
15:00 |
82 |
STAR Starachowice |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-10-13 |
15:00 |
83 |
ASTRA Piekoszów |
– OKS Opatów |
2018-10-14 |
15:00 |
84 |
MORAVIA Morawica |
– GKS Rudki |
2018-10-14 |
15:00 |
85 |
SPARTA Dwikozy |
– LZS Samborzec |
2018-10-14 |
15:00 |
86 |
PIAST Stopnica |
– ZENIT Chmielnik |
2018-10-14 |
15:00 |
87 |
ŚWIT Ćmielów |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-10-14 |
15:00 |
88 |
BUCOVIA Bukowa |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-10-14 |
15:00 |
Kolejka 12 w dniach 20/21-10-2018
89 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-10-21 |
14:00 |
90 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-10-21 |
14:00 |
91 |
ZENIT Chmielnik |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-10-21 |
14:00 |
92 |
LZS Samborzec |
– PIAST Stopnica |
2018-10-21 |
14:00 |
93 |
GKS Rudki |
– SPARTA Dwikozy |
2018-10-21 |
14:00 |
94 |
OKS Opatów |
– MORAVIA Morawica |
2018-10-21 |
14:00 |
95 |
NIDZIANKA Bieliny |
– ASTRA Piekoszów |
2018-10-21 |
14:00 |
96 |
STAL Kunów |
– STAR Starachowice |
2018-10-21 |
14:00 |
Kolejka 13 w dniach 27/28-10-2018
97 |
STAR Starachowice |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-10-28 |
13:00 |
98 |
ASTRA Piekoszów |
– STAL Kunów |
2018-10-28 |
13:00 |
99 |
MORAVIA Morawica |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-10-28 |
13:00 |
100 |
SPARTA Dwikozy |
– OKS Opatów |
2018-10-28 |
13:00 |
101 |
PIAST Stopnica |
– GKS Rudki |
2018-10-28 |
13:00 |
102 |
ŚWIT Ćmielów |
– LZS Samborzec |
2018-10-28 |
13:00 |
103 |
BUCOVIA Bukowa |
– ZENIT Chmielnik |
2018-10-28 |
13:00 |
104 |
ORLICZ Suchedniów |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-10-28 |
13:00 |
Kolejka 14 w dniach 03/04-11-2018
105 |
PIASKOWIANKA Piaski |
– SPARTA Kazimierza Wielka |
2018-11-04 |
13:00 |
106 |
ZENIT Chmielnik |
– ORLICZ Suchedniów |
2018-11-04 |
13:00 |
107 |
LZS Samborzec |
– BUCOVIA Bukowa |
2018-11-04 |
13:00 |
108 |
GKS Rudki |
– ŚWIT Ćmielów |
2018-11-04 |
13:00 |
109 |
OKS Opatów |
– PIAST Stopnica |
2018-11-04 |
13:00 |
110 |
NIDZIANKA Bieliny |
– SPARTA Dwikozy |
2018-11-04 |
13:00 |
111 |
STAL Kunów |
– MORAVIA Morawica |
2018-11-04 |
13:00 |
112 |
STAR Starachowice |
– ASTRA Piekoszów |
2018-11-04 |
13:00 |
Kolejka 15 w dniach 11-11-2018
113 |
ASTRA Piekoszów |
– PIASKOWIANKA Piaski |
2018-11-11 |
13:00 |
114 |
MORAVIA Morawica |
– STAR Starachowice |
2018-11-11 |
13:00 |
115 |
SPARTA Dwikozy |
– STAL Kunów |
2018-11-11 |
13:00 |
116 |
PIAST Stopnica |
– NIDZIANKA Bieliny |
2018-11-11 |
13:00 |
117 |
ŚWIT Ćmielów |
– OKS Opatów |
2018-11-11 |
13:00 |
118 |
BUCOVIA Bukowa |
– GKS Rudki |
2018-11-11 |
13:00 |
119 |
ORLICZ Suchedniów |
– LZS Samborzec |
2018-11-11 |
13:00 |
120 |
SPARTA Kazimierza Wielka |
– ZENIT Chmielnik |
2018-11-11 |
13:00 |