Terminarz runda jesienna sezonu 2019/2020 IV liga

Świętokrzyski ZPN ustalił terminarz 4 ligi na sezon 2019/2020. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 10-11 sierpnia do 16-17 listopada.

 

Kolejka 1 w dniach 10-08-2019/11-08-2019 Sobota/Niedziela

1 ORLICZ Suchedniów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-11 17:30
2 GKS Rudki – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-11 17:30
3 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – CZARNI Połaniec 2019-08-11 17:30
4 NAPRZÓD Jędrzejów – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-11 17:30
5 STAR Starachowice – ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-10 17:30
6 MKS NEPTUN Końskie – GKS Nowiny 2019-08-11 17:30
7 ALIT Ożarów – WIERNA Małogoszcz 2019-08-10 17:30
8 LUBRZANKA Kajetanów – ŁKS Łagów 2019-08-11 17:30
9 TS 1946 NIDA Pińczów – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-11 17:30

Kolejka 2 w dniach 14-08-2019/15-08-2019 Środa/Czwartek

10 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-15 17:00
11 LUBRZANKA Kajetanów – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-08-15 17:00
12 WIERNA Małogoszcz – ŁKS Łagów 2019-08-15 17:00
13 GKS Nowiny – ALIT Ożarów 2019-08-15 17:00
14 ŁYSICA Bodzentyn – MKS NEPTUN Końskie 2019-08-15 17:00
15 GKS PARTYZANT Radoszyce – STAR Starachowice 2019-08-15 17:00
16 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-08-15 17:00
17 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – CZARNI Połaniec 2019-08-15 17:00
18 ORLICZ Suchedniów – GKS Rudki 2019-08-14 17:30

Kolejka 3 w dniach 17-08-2019/18-08-2019 Sobota/Niedziela

19 GKS Rudki – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-18 17:00
20 CZARNI Połaniec – ORLICZ Suchedniów 2019-08-18 17:00
21 NAPRZÓD Jędrzejów – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-18 17:00
22 STAR Starachowice – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-08-18 17:00
23 MKS NEPTUN Końskie – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-18 17:00
24 ALIT Ożarów – ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-18 17:00
25 ŁKS Łagów – GKS Nowiny 2019-08-18 17:00
26 TS 1946 NIDA Pińczów – WIERNA Małogoszcz 2019-08-18 17:00
27 GRANAT Skarżysko Kamienna – LUBRZANKA Kajetanów 2019-08-18 17:00

Kolejka 4 w dniach 24-08-2019/25-08-2019 Sobota/Niedziela

28 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – LUBRZANKA Kajetanów 2019-08-25 17:00
29 WIERNA Małogoszcz – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-08-25 17:00
30 GKS Nowiny – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-08-25 17:00
31 ŁYSICA Bodzentyn – ŁKS Łagów 2019-08-25 17:00
32 GKS PARTYZANT Radoszyce – ALIT Ożarów 2019-08-25 17:00
33 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – MKS NEPTUN Końskie 2019-08-25 17:00
34 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – STAR Starachowice 2019-08-25 17:00
35 ORLICZ Suchedniów – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-08-25 17:00
36 GKS Rudki – CZARNI Połaniec 2019-08-25 17:00

Kolejka 5 w dniach 28-08-2019 Środa

37 CZARNI Połaniec – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-08-28 17:00
38 NAPRZÓD Jędrzejów – GKS Rudki 2019-08-28 17:00
39 STAR Starachowice – ORLICZ Suchedniów 2019-08-28 17:00
40 MKS NEPTUN Końskie – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-08-28 17:00
41 ALIT Ożarów – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-08-28 17:00
42 ŁKS Łagów – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-08-28 17:00
43 TS 1946 NIDA Pińczów – ŁYSICA Bodzentyn 2019-08-28 17:00
44 GRANAT Skarżysko Kamienna – GKS Nowiny 2019-08-28 17:00
45 LUBRZANKA Kajetanów – WIERNA Małogoszcz 2019-08-28 17:00

Kolejka 6 w dniach 31-08-2019/01-09-2019 Sobota/Niedziela

46 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – WIERNA Małogoszcz 2019-09-01 17:00
47 GKS Nowiny – LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-01 17:00
48 ŁYSICA Bodzentyn – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-01 17:00
49 GKS PARTYZANT Radoszyce – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-01 17:00
50 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – ŁKS Łagów 2019-09-01 17:00
51 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – ALIT Ożarów 2019-09-01 17:00
52 ORLICZ Suchedniów – MKS NEPTUN Końskie 2019-09-01 17:00
53 GKS Rudki – STAR Starachowice 2019-09-01 17:00
54 NAPRZÓD Jędrzejów – CZARNI Połaniec 2019-09-01 17:00

Kolejka 7 w dniach 07-09-2019/08-09-2019 Sobota/Niedziela

55 NAPRZÓD Jędrzejów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-09-08 16:00
56 STAR Starachowice – CZARNI Połaniec 2019-09-07 16:00
57 MKS NEPTUN Końskie – GKS Rudki 2019-09-08 16:00
58 ALIT Ożarów – ORLICZ Suchedniów 2019-09-07 16:00
59 ŁKS Łagów – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-09-08 16:00
60 TS 1946 NIDA Pińczów – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-09-08 16:00
61 GRANAT Skarżysko Kamienna – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-09-08 16:00
62 LUBRZANKA Kajetanów – ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-08 16:00
63 WIERNA Małogoszcz – GKS Nowiny 2019-09-08 16:00

Kolejka 8 w dniach 14-09-2019/15-09-2019 Sobota/Niedziela

64 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – GKS Nowiny 2019-09-15 16:00
65 ŁYSICA Bodzentyn – WIERNA Małogoszcz 2019-09-15 16:00
66 GKS PARTYZANT Radoszyce – LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-15 16:00
67 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-15 16:00
68 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-15 16:00
69 ORLICZ Suchedniów – ŁKS Łagów 2019-09-15 16:00
70 GKS Rudki – ALIT Ożarów 2019-09-15 16:00
71 CZARNI Połaniec – MKS NEPTUN Końskie 2019-09-15 16:00
72 NAPRZÓD Jędrzejów – STAR Starachowice 2019-09-15 16:00

Kolejka 9 w dniach 21-09-2019/22-09-2019 Sobota/Niedziela

73 STAR Starachowice – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-09-21 15:00
74 MKS NEPTUN Końskie – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-09-22 15:00
75 ALIT Ożarów – CZARNI Połaniec 2019-09-21 15:00
76 ŁKS Łagów – GKS Rudki 2019-09-22 15:00
77 TS 1946 NIDA Pińczów – ORLICZ Suchedniów 2019-09-22 15:00
78 GRANAT Skarżysko Kamienna – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-09-22 15:00
79 LUBRZANKA Kajetanów – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-09-22 15:00
80 WIERNA Małogoszcz – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-09-22 15:00
81 GKS Nowiny – ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-22 15:00

Kolejka 10 w dniach 28-09-2019/29-09-2019 Sobota/Niedziela

82 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – ŁYSICA Bodzentyn 2019-09-29 15:00
83 GKS PARTYZANT Radoszyce – GKS Nowiny 2019-09-29 15:00
84 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – WIERNA Małogoszcz 2019-09-29 15:00
85 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – LUBRZANKA Kajetanów 2019-09-29 15:00
86 ORLICZ Suchedniów – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-09-29 15:00
87 GKS Rudki – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-09-29 15:00
88 CZARNI Połaniec – ŁKS Łagów 2019-09-29 15:00
89 NAPRZÓD Jędrzejów – ALIT Ożarów 2019-09-29 15:00
90 STAR Starachowice – MKS NEPTUN Końskie 2019-09-28 15:00

Kolejka 11 w dniach 05-10-2019/06-10-2019 Sobota/Niedziela

91 MKS NEPTUN Końskie – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-10-06 15:00
92 ALIT Ożarów – STAR Starachowice 2019-10-05 15:00
93 ŁKS Łagów – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-10-06 15:00
94 TS 1946 NIDA Pińczów – CZARNI Połaniec 2019-10-06 15:00
95 GRANAT Skarżysko Kamienna – GKS Rudki 2019-10-06 15:00
96 LUBRZANKA Kajetanów – ORLICZ Suchedniów 2019-10-06 15:00
97 WIERNA Małogoszcz – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-10-06 15:00
98 GKS Nowiny – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-06 15:00
99 ŁYSICA Bodzentyn – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-06 15:00

Kolejka 12 w dniach 12-10-2019/13-10-2019 Sobota/Niedziela

100 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-13 15:00
101 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – ŁYSICA Bodzentyn 2019-10-13 15:00
102 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – GKS Nowiny 2019-10-13 15:00
103 ORLICZ Suchedniów – WIERNA Małogoszcz 2019-10-13 15:00
104 GKS Rudki – LUBRZANKA Kajetanów 2019-10-13 15:00
105 CZARNI Połaniec – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-10-13 15:00
106 NAPRZÓD Jędrzejów – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-10-13 15:00
107 STAR Starachowice – ŁKS Łagów 2019-10-12 15:00
108 MKS NEPTUN Końskie – ALIT Ożarów 2019-10-13 15:00

Kolejka 13 w dniach 19-10-2019/20-10-2019 Sobota/Niedziela

109 ALIT Ożarów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-10-19 14:00
110 ŁKS Łagów – MKS NEPTUN Końskie 2019-10-20 14:00
111 TS 1946 NIDA Pińczów – STAR Starachowice 2019-10-20 14:00
112 GRANAT Skarżysko Kamienna – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-10-20 14:00
113 LUBRZANKA Kajetanów – CZARNI Połaniec 2019-10-20 14:00
114 WIERNA Małogoszcz – GKS Rudki 2019-10-20 14:00
115 GKS Nowiny – ORLICZ Suchedniów 2019-10-20 14:00
116 ŁYSICA Bodzentyn – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-10-20 14:00
117 GKS PARTYZANT Radoszyce – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-20 14:00

Kolejka 14 w dniach 26-10-2019/27-10-2019 Sobota/Niedziela

118 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-10-27 13:00
119 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-10-27 13:00
120 ORLICZ Suchedniów – ŁYSICA Bodzentyn 2019-10-27 13:00
121 GKS Rudki – GKS Nowiny 2019-10-27 13:00
122 CZARNI Połaniec – WIERNA Małogoszcz 2019-10-27 13:00
123 NAPRZÓD Jędrzejów – LUBRZANKA Kajetanów 2019-10-27 13:00
124 STAR Starachowice – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-10-26 13:00
125 MKS NEPTUN Końskie – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-10-27 13:00
126 ALIT Ożarów – ŁKS Łagów 2019-10-26 14:00
 

Kolejka 15 w dniach 02-11-2019/03-11-2019 Sobota/Niedziela

127 ŁKS Łagów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-11-03 13:00
128 TS 1946 NIDA Pińczów – ALIT Ożarów 2019-11-03 13:00
129 GRANAT Skarżysko Kamienna – MKS NEPTUN Końskie 2019-11-03 13:00
130 LUBRZANKA Kajetanów – STAR Starachowice 2019-11-03 13:00
131 WIERNA Małogoszcz – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-11-03 13:00
132 GKS Nowiny – CZARNI Połaniec 2019-11-03 13:00
133 ŁYSICA Bodzentyn – GKS Rudki 2019-11-03 13:00
134 GKS PARTYZANT Radoszyce – ORLICZ Suchedniów 2019-11-03 13:00
135 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-11-03 13:00

Kolejka 16 w dniach 09-11-2019/10-11-2019 Sobota/Niedziela

136 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój – MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2019-11-10 13:00
137 ORLICZ Suchedniów – SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2019-11-10 13:00
138 GKS Rudki – GKS PARTYZANT Radoszyce 2019-11-10 13:00
139 CZARNI Połaniec – ŁYSICA Bodzentyn 2019-11-10 13:00
140 NAPRZÓD Jędrzejów – GKS Nowiny 2019-11-10 13:00
141 STAR Starachowice – WIERNA Małogoszcz 2019-11-09 13:00
142 MKS NEPTUN Końskie – LUBRZANKA Kajetanów 2019-11-10 13:00
143 ALIT Ożarów – GRANAT Skarżysko Kamienna 2019-11-09 13:00
144 ŁKS Łagów – TS 1946 NIDA Pińczów 2019-11-10 13:00

Kolejka 17 w dniach 16-11-2019/17-11-2019 Sobota/Niedziela

145 TS 1946 NIDA Pińczów – MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2019-11-17 13:00
146 GRANAT Skarżysko Kamienna – ŁKS Łagów 2019-11-17 13:00
147 LUBRZANKA Kajetanów – ALIT Ożarów 2019-11-17 13:00
148 WIERNA Małogoszcz – MKS NEPTUN Końskie 2019-11-17 13:00
149 GKS Nowiny – STAR Starachowice 2019-11-17 13:00
150 ŁYSICA Bodzentyn – NAPRZÓD Jędrzejów 2019-11-17 13:00
151 GKS PARTYZANT Radoszyce – CZARNI Połaniec 2019-11-17 13:00
152 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce – GKS Rudki 2019-11-17 13:00
153 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów – ORLICZ Suchedniów 2019-11-17 13:00

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful