Star Starachowice

Trzech zawodników Staru w jedenastce 14 kolejki według portalu kieleckifutbol.pl

Wśród jedenastu najlepszych zawodników czternastej serii gier znalazły się trzy miejsca dla zawodników Zielono-Czarnych.

Pierwszym z nagrodzonych został Piotr Ostrowski. Popularny “Ostry” po raz kolejny pokazał jak ważnym zawodnikiem jest dla Staru. W spotkaniu z Granatem był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy. Boczny defensor zarówno bardzo dobrze radził sobie w obronie jak i ofensywie. Stwarzał przeciwnikom sporo problemów. Na boisku zostawił mnóstwo zdrowia. W sobotnie popołudnie rozegrał pełne 90 minut. Swoją postawą przyczynił się do wywalczenia trzech punktów przez Zielono-Czarnych. Piotr zasłużenie znalazł się w jedenastce kolejki.

Wśród najlepszych zawodników czternastej serii gier nie mogło również zabraknąć Jakuba Nowocienia. “Skubek” został bohaterem sobotniego starcia z Granatem Skarżysko Kamienna. Środkowy pomocnik zdobył obydwie bramki dla swojej drużyny. Był także bliski trzeciego trafienia. Na przeszkodzie stanął jednak słupek. Jakub był również niezwykle aktywny. Rozegrał pełne 90 minut meczu z Granatem. Stanowił fundamentalną postać w środku pola. Oprócz zdobytych goli zawodnik brał udział w kilku groźnych akcjach swojej drużyny. “Skubek” w pełni zasłużył by umieścić go wśród najlepszych zawodników czternastej kolejki.

Bardzo dobry występ w starciu z Granatem Skarżysko Kamienna zaliczył również Bartosz Sot. “Bary” w jedenastce kolejki znalazł się już drugi raz z rzędu. Fakt ten pokazuje, że zawodnik występujący na pozycji napastnika znajduje się w bardzo dobrej formie. W pojedynku z Granatem nie znalazł drogi do bramki. Mimo to rozegrał kolejny bardzo dobry mecz. Walczył. Pomagał swoim kolegom z drużyny. Stwarzał mnóstwo problemów defensywie rywala. Za przykład służyć mogła akcja z końcówki meczu z Granatem gdzie poradził sobie z kilkoma rywalami i wypracował sobie dobrą sytuację. Rozegrał pełne 90 minut. Nie jest żadną niespodzianką obecność Bartosza wśród najlepszych zawodników czternastej serii gier.

11 KOLEJKI:

Jakub Kosik (Wierna Małogoszcz), Michał Cedro (ŁKS Łagów), Maciej Kolasa (Granat Skarżysko Kamienna), Piotr Ostrowski (Star Starachowice), Filip Rogoziński (ŁKS Łagów), Mateusz Gadomski (GKS Nowiny), Piotr Jedlikowski (Łysica Bodzentyn), Jakub Nowocień (Star Starachowice), Andrzej Paprocki (ŁKS Łagów), Krzysztof Słaby (ŁKS Łagów), Bartosz Sot (Star Starachowice)

W dotychczasowym sezonie Świętokrzyskiej IV Lidze szesnastokrotnie w jedenastce kolejki znajdowali się zawodnicy Staru Starachowice: Kacper Błaszczyk (8 kolejka), Bartosz Gębura (2 kolejka, 12 kolejka), Jakub Kania (1 kolejka), Jakub Nowocień (14 kolejka), Piotr Ostrowski (12 kolejka, 14 kolejka), Dawid Pocheć (9 kolejka), Bartosz Sot (2 kolejka, 13 kolejka, 14 kolejka), Michał Stachura (2 kolejka, 3 kolejka), Bartosz Szydłowski (8 kolejka, 10 kolejka), Wiktor Śmigielski (10 kolejka).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.