Star Starachowice

Trzech zawodników Staru w jedenastce 2 kolejki według portalu kieleckifutbol.pl

Wyjazdowa wygrana Staru Starachowice z Partyzantem Radoszyce została zauważona przez znany kielecki portal piłkarski. Wśród najlepszych jedenastu piłkarzy kolejki znalazło się trzech zawodników Zielono-Czarnych. Mowa o Bartoszu Gęburze, Bartoszu Socie oraz Michale Stachurze.

Pierwszym z nagrodzonych zawodników został Bartosz Gębura. Środkowy obrońca Staru rozegrał pełne 90 minut spotkania z Partyzantem Radoszyce. Stanowił pewny punkt defensywy zespołu prowadzonego przez Arkadiusza Bilskiego. Swoją postawą przyczynił się do zdobycia przez starachowicki zespół trzech punktów. Podsumowaniem dobrego występu była strzelona bramka przez “Bobiego” w końcówce meczu.

Żadną niespodzianką nie był wybór do najlepszej jedenastki Bartosza Sota. Napastnik Zielono-Czarnych po raz pierwszy wyszedł w Zielono-Czarnych barwach od początku meczu. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Mówi się, że napastnika rozlicza się ze strzelania bramek. Bartosz wykonał zadanie jak należy. Dwa gole zdobyte w meczu z Partyzantem walnie przyczyniły się do wygranej Staru. Zawodnik występujący na pozycji napastnika sprawiał również bardzo wiele problemów defensywie zespołu z Radoszyc.

W jedenastce kolejki według portalu kieleckifutbol.pl znalazł się również Michał Stachura. “Pompek” był jednym z najlepszych piłkarzy czwartkowego meczu Partyzanta ze Starem. Stanowił ważne ogniwo drużyny. W momencie gdy wydawało się, że Zielono-Czarni tracą kontrolę nad meczem Michał wziął sprawy w swoje ręce. Strzelił przepiękną bramkę z rzutu wolnego i dał ponowne prowadzenie swojej drużynie. Zawodnik występujący na pozycji środkowego pomocnika również zaliczył asystę przy bramce Bartosza Gębura. Michał popisał się dokładnym dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

Warto też dodać, że bohaterem kolejki został Michał Stachura. Zawodnik ten został doceniony przez portal kieleckifutbol.pl. Michał w nagrodę otrzyma zestaw upominków ufundowany przez KDF-podatki i wspomniany Kielecki Futbol.

11 KOLEJKI:

Łukasz Herda (Neptun Końskie), Bartosz Gębura (Star Starachowice), Radosław Kardas (Łysica Bodzentyn), Konrad Misztal (Czarni Połaniec), Wiktor Soboń (Wierna Małogoszcz), Mateusz Gadomski (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (Wierna Małogoszcz), Michał Stachura (Star Starachowice), Tomasz Lipski (GKS Rudki), Mariusz Maciejski (Spartakus Daleszyce), Bartosz Sot (Star Starachowice)

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.