Star Starachowice

Wiktor Śmigielski piłkarzem Staru

Nowym zawodnikiem Zielono-Czarnych został Wiktor Śmigielski.

Wiktor jest piłkarzem, który występuje na pozycji lewego obrońcy. Pierwszym klubem w karierze nowego nabytku Staru była Kamienna Brody. Wiktor jest oczywiście wychowankiem tego klubu. Jednak na szerokie wody wypłynął w barwach starachowickiej Juventy. Dobre występy na poziomie Centralnej Ligi Juniorów młodego zawodnika zostały zauważone przez bardzo mocne drużyny. Lewy obrońca trafił ostatecznie do Cracovii Kraków. W tym klubie występował głównie w drużynie juniorów. Wiktor jednak posmakował gry z ekstraklasowymi zawodnikami. Wychowanek Kamiennej występował min. w sparingach seniorskiej Cracovii (pojedynek z Gwarkiem Tarnowskie Góry). Wiktor również miał okazję zagrać w tradycyjnym treningu noworocznym krakowskiego klubu. Nowy zawodnik Staru spędził w zespole ze stolicy województwa małopolskiego jeden sezon. W barwach drużyny występującej na poziomie Centralnej Ligi Juniorów pojawił się na boisku dwadzieścia trzy razy. Po zakończeniu rozgrywek Wiktor postanowił zmienić otoczenie.

Przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 defensor trafił do III-Ligowej Wisły Sandomierz. W drużynie prowadzonej przez Rafała Wójcika spędził jednak zaledwie nieco ponad miesiąc. Na poziomie III Ligi zdążył rozegrać jeden mecz. Wiktor pojawił się na boisku w końcówce spotkania z Koroną II Kielce. Ostatnie dni sierpnia przyniosły kolejną zmianę klubu dla byłego zawodnika Juventy. Młody zawodnik resztę sezonu spędzi na wypożyczeniu w Starze Starachowice. Wiktorowi życzymy samych sukcesów i udanych występów w Zielono-Czarnych barwach.

Witamy na pokładzie !

*Zdjęcie do artykułu pochodzi z fanpage’u Juventy Starachowice oraz Wisły Sandomierz.

ps. Odnosząc się do błednych informacji podanych na stronie sandomierskiej Wisły informujemy, iż zawarta umowa nie przewiduje wcześniejszego skrócenia.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.