Wygrana z GKS Nowiny

W dzisiejszym meczu Star Starachowice pokonał na wyjeździe GKS Nowiny 2:1. Była to druga sparingowa wygrana Zielono-Czarnych.

Do przerwy podopieczni Arkadiusza Bilskiego przegrywali 1:0. Bramka dla GKS-u padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce jednego z podopiecznych Mariusza Ludwinka. Wynik po 45 minutach mógł być inny. Świetnej sytuacji dla Starachowiczan nie wykorzystał Artur Kidoń. Po przerwie przyjezdni odwrócili rezultat na własną korzyść. Dwie bramki dla Zielono-Czarnych zdobył Maciej Horna. Ostatecznie Star pokonał GKS Nowiny 2:1. Już w najbliższą sobotę (28.07) podopieczni Arkadiusza Bilskiego rozegrają trzeci pojedynek sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna występująca w radomskiej Lidze Okręgowej – Orzeł Wierzbica. Mecz odbędzie się na boisku w Pakosławiu. Początek o godzinie 11.