Wygrana juniorów w 1 meczu barażowym!

STARachowicki charakter dał o sobie znać!
Star/Juventa Starachowice Junior Starszy gra do końca!
Wygrana w pierwszym meczu barażowym!

MKS Neptun Końskie – Junior Starszy 2:3 (0:0) Star/Juventa Starachowice Junior Starszy

Po sennej pierwszej połowie w wykonaniu obu drużyn na drugą zawodnicy wyszli bardziej zmobilizowani. W 55 min po solowej akcji bramkę zdobył Patryk Mańturz i prowadziliśmy 1:0. W 72 minucie bramkę z rzutu karnego zdobyli gospodarze z Końskich, jednak nasi juniorzy walczyli do końca. W 82 minucie po raz drugi w tym meczu bramkę zdobył Patryk Mańturz i nasza drużyna Star/Juventa Starachowice Junior Starszy prowadziała 2:1 z Neptunem. Błąd w 85 min i zrobiło się znowu 2:2. Jednak konsekwentna gra przyniosła efekt swoją trzecią bramkę a więc klasycznego hat-tricka zdobył w 92 minucie Partyk Mańturz.

Brawo za wygraną, brawo za walkę do końca!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz rewanżowy 11 listopada a więc w 100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodlegości na godz. 13:30!