WYGRANA JUNIORÓW STARSZYCH STARU Z ORŁEM WIERZBICA

W ramach przygotowań do ligi makroregionalnej nasi juniorzy rozegrali kolejny mecz kontrolny. W środowy wieczór do Starachowic przyjechał seniorski zespół Orła Wierzbica na co dzień występujący w mazowieckiej lidze okręgowej. Goście po rundzie jesiennej zajmujący trzecie miejsce w tabeli swojej ligi byli wymagającym rywalem.

Pierwsza połowa to dobra gra naszej drużyny i prowadzenie do przerwy 3 – 0. Zespół konsekwentnie realizował założenia taktyczne i zagrał skutecznie wykorzystując swoje okazje. Pomimo zmiany ustawienia nasza gra mogła się podobać. Bramka na 3-0 po zespołowej akcji kiedy jeden skrzydłowy dogrywał , a drugi wykończył akcję była chyba najładniejsza.

Druga połowa to już dominacja gości. Orzeł grał wysokim pressingiem i stwarzał sytuacje. My próbowaliśmy wychodzić spod pressingu i kontratakować. Ostatecznie wygrywamy 3:2.

STAR U-19 – ORZEŁ WIERZBICA 3 – 2 ( 3 – 0 )

Bramki: Marcel Rożek x2, Adam Hamera

STAR U -19: Mazur, Jastrząb, Brzozowski, Żmudzinski, Pisarski Filip, Zając, Nowak, Jagiełło, Mikos, Rożek, Hamera, Bator, Pisarski Wiktor, Siwek, Sikorski Hryniewicz, Pomorski