Wygrana w Klimontowie

Podopieczni Tadeusza Krawca w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi świętokrzyskiej pokonali w Klimontowie miejscową Klimontowiankę 2:0.

Pierwsza połowa meczu poza szybkim i dynamicznym tempem rozgrywana była przy blisko 30 stopniowym upale. W 1 części gry swoje okazję mieli zarówno gospodarze jak i goście jednak po trzech kwadransach przy ul. Zysmana goli nie oglądaliśmy.

W drugiej połowie Star ruszył z jeszcze większym animuszem i na efekty nie trzeba było długo czekać. Najpierw w 55 min dokładne dośrodkowanie Jakuba Chrzanowskiego na gola zamienił Michał Grunt a w 69 min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Marcina Kaczmarka strzałem głową piłkę w siatce ulokował Mateusz Jagiełło.

Star Starachowice zasłużenie wygrał pierwszy mecz. Co warto podkreślić to ilość osób oglądająca to spotkanie. Pełna trybuna kibiców zarówno miejscowych jak i ze Starachowic.