Wygrany sparing nr 7

W swoim ostatnim meczu sparingowym przed startem sezonu Świętokrzyskiej IV Ligi 2022/2022 Star Starachowice pokonał Stal Kunów 4:0. Bramk dla Zielono-Czarnych zdobyli Karol Kopeć (x2), Piotr Mikos oraz Marcin Kaczmarek. Mecz odbył się na boisku w Kunowie

W niedzielne przedpołudnie w Kunowie ostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu rozegrały drużyny Stali Kunów oraz Staru Starachowice. Już za tydzień obydwie drużyny będą rozgrywała spotkania ligowe. Stal w Klasie Okręgowej, Star w IV Lidze. Pierwsza połowa należała do podopiecznych Tadeusza Krawca. Starachowiczanie strzelili w niej cztery gole. Wynik spotkania otworzył Karol Kopeć. Ten sam zawodnik strzelił bramkę na 2:0. Trzeciego gola dla Zielono-Czarnych zaliczył natomiast Piotr Mikos. Czwartą bramką zdobył Marcin Kaczmarek. Do przerwy Star prowadził ze Stalą 4:0. W drugiej połowie żadna z drużyn nie była w stanie zmienić wyniku. Ostatecznie Star Starachowice pokonał Stal Kunów 4:0.

Stal Kunów – Star Starachowice 0:4 (0:4)
Bramki: Karol Kopeć x2, Piotr Mikos, Marcin Kaczmarek

Już za tydzień podopieczni Tadeusza Krawca rozpoczynają zmagania ligowe. W ramach 1 kolejki Świętokrzyskiej IV Ligi 2021/2022 Star Starachowice podejmie na wyjeździe Klimontowiankę Klimontów.