Star Starachowice

Wypowiedź Arkadiusza Bilskiego po przegranej z GKS-em Nowiny

Kilka słów na temat porażki w ostatniej kolejce powiedział szkoleniowiec Zielono-Czarnych.

“Roszady na jakie się zdecydowałem poniekąd wymuszone były aktualną sytuacją kadrową. Po drugie, wynik zwłaszcza pierwszej części wskazywał na to, iż dokonane wybory były trafne.”

“To, co wydarzyło się po przerwie, z pewnością przejdzie do historii i zostanie zapamiętane na długo. W ciągu 45 minut, Star dał sobie wbić trzy gole i to gracze GKS-u, ostatecznie kończyli mecz w lepszych nastrojach.W drugiej odsłonie nie wystarczyło nam zimnej krwi. Cóż, takie jest życie. Ekipa z Nowin była zdeterminowana. Grali dobrą piłkę. Druga odsłona nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu, nie przebiegała tak jakbyśmy sobie to zakładali.”

“Do momentu kiedy nie straciliśmy bramki na 2:1, prezentowaliśmy się nieźle. Niepotrzebnie cofnęliśmy się na własną połowę. Rywal stwarzał okazje w naszym polu karnym. Miał do tego zbyt wiele miejsca.”

“Wiedzieliśmy, że ekipa GKS-u Nowiny to solidny rywal, jeśli nie najlepszy w tej lidze, to na pewno jeden z najlepszych. Niesieni bramką kontaktową, atakowali dalej. To im się opłaciło. Powinniśmy zamknąć wynik i po raz trzeci wpisać się na listę strzelców. Wówczas przeciwnikowi grałoby się jeszcze trudniej. Mecz byłby wówczas pod naszą kontrolą. Fakty są takie, że dziś nie mamy punktów.”

“Popełniliśmy zbyt wiele, kosztownych błędów. Poza tym, że rywal zaczął wierzyć w to, że zdoła odrobić straty i wrócić do rywalizacji, my dalej nie wyciągnęliśmy wniosków. Nie staraliśmy się oddalić ataków od własnego pola karnego.”

źródło: starachowicki.eu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.