Star Starachowice

Wypowiedź Arkadiusza Bilskiego po przegranej z Lubrzanką

Kilka słów na temat niedzielnej porażki powiedział szkoleniowiec Zielono-Czarnych.

“Na pewno zagraliśmy słabe spotkanie. Nie możemy mieć pretensji do nikogo, jak tylko i wyłącznie do siebie.”

“Po przerwie wykreowaliśmy trzy stuprocentowe sytuacje, po to by zmienić wynik. Nic nie chciało jednak wpaść do siatki. Popełniliśmy błąd przy bramce, który skutkował stratą gola. To na pewno boli. Nie byliśmy zespołem słabszym. Nie potrafiliśmy niestety przełożyć kreatywności, na skuteczność.”

“Na pewno, nasza sytuacja w tabeli niewiele się zmieniła. Musimy patrzeć tylko na siebie, a nie oglądać się za innych. Dziś powinniśmy poradzić sobie z rywalem. Rywalem, który okazał się skuteczniejszy. Do kolejnego starcia, pozostało kilka dni. Będziemy przygotowywać się do niego. Do końca pierwszej części rozgrywek, zostały dwa mecze. Oba pokażą na co nas stać i na co będziemy mogli liczyć w kolejnej rundzie. Postaramy się zrobić w nich wszystko, by wywalczyć w nich pełną pulę.”

“Zagraliśmy słabym mecz, przede wszystkim w pierwszej połowie. Po przerwie stworzyliśmy dobre bramkowe okazje, ale w tym dniu nic nam nie wychodziło, trafialiśmy w bramkarza. Jak to w naszym zwyczaju straciliśmy głupią bramkę i nie podnieśliśmy się. Przeciwnik się cofnął, boisko nie pozwalało na to, żeby operować piłką. Porażka zasłużona, nie możemy mieć do nikogo pretensji, tylko do siebie.”

źródło: starachowicki.eu, echodnia.eu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.