Star Starachowice

Wypowiedź Arkadiusza Bilskiego po wygranej z Alitem

Kilka słów na temat sobotniego zwycięstwa powiedział szkoleniowiec Zielono-Czarnych.

“Od początku graliśmy solidnie. Mieliśmy mecz od kontrolą. Karny, który został podyktowany przeciwko nam w końcówce pierwszej części, wytrącił nas z równowagi. Do tego momentu, to my byliśmy stroną dyktującą warunki.”

“Staraliśmy się nadal stwarzać sytuacje brakowe. Wykorzystaliśmy dwie z nich. Faktem jest, iż popełniliśmy błąd, który podniósł temperaturę spotkania. Gospodarze uwierzyli wówczas we własne siły. W końcówce było nerwowo.”

“To co oglądaliśmy tydzień temu, nie było dziełem przypadku. W sobotę mieliśmy potwierdzenie, że potrafimy grać w piłkę. Zasłużenie odnieśliśmy zwycięstwo.”

Trener odniósł się również do debiutu w Zielono-Czarnych Karola Kopcia.

“Wszyscy pamiętamy go doskonale z występów w barwach Juventy. Wiemy, że nie zatracił swoich możliwości i umiejętności. Wierzymy, że szybko dojdzie do optymalnej dyspozycji. Od czerwca, praktycznie nie grał w piłkę. Trzeba go będzie mądrze wprowadzać do drużyny. Zmiana jaka dał w meczu z Alitem przyniosła oczekiwany efekt.”

“Nie jestem w stanie określić, czy futbolówka przeszła linię, ale mniemam, że sędzia boczny był dobrze ustawiony. Gdybym się miał czepiać to przy trafieniu na 1:1 przed karnym dla Alitu mógł być faul na piłkarzu Staru, ale cóż, nie o to chodzi. Bardziej dojrzalszy zespół wygrał. Mimo ogromnych kłopotów kadrowych daliśmy radę. Jestem tym zbudowany. Znowu zagraliśmy mądrze i solidnie jako drużyna. W Alicie szczególnie groźny był Kacper Piechniak.”

źródło: starachowick.eu, echodnia.eu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.