Star Starachowice

Wypowiedź Arkadiusza Bilskiego po wygranej z Granatem

Kilka słów na temat sobotniego zwycięstwa powiedział szkoleniowiec Zielono-Czarnych.

“Oczywiście cieszymy się z triumfu. Fakty są jednak takie, że na początku drugiej części straciliśmy kontrolę nad tym, co działo się na murawie. Przez 20 minut mieliśmy problemy by wejść w mecz. Na szczęście każda, kolejna akcja zwiastowała, że moja drużyna będzie grała do końca i postara się wygrać. To się udało. Słowa uznania dla zawodników, którzy wierzyli w to, że są w stanie ograć lidera.”

“Wszyscy wiedzą doskonale, jak wyglądają rozgrywki IV ligi świętokrzyskiej. Nie będzie meczu, w którym nie będziemy grać o 3 punkty. Każdy z każdym może wygrać i każdy może każdemu urwać punkty. W następnym spotkaniu, na pewno nie będziemy czekać na to, co wydarzy się na murawie. Sami postaramy się wziąć sprawy w swoje ręce. Wygrana z rywalem ze Skarżyska-Kam. jest piątą z rzędu. Passę chcemy podtrzymać jak najdłużej. Na pewno w sezonie, przyjdzie moment, w którym będziemy musieli uznać wyższość przeciwnika. O tym jednak nie myślimy. 15 „oczek”, które wywalczyliśmy w ostatnich tygodniach w tabeli, robi różnicę.”

“W lidze nadal obowiązuje stwierdzenie bij mistrza. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Z pewnością, w każdej kolejnej potyczce, rywal będzie chciał pokrzyżować nam plany. Zrobimy wszystko, by mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Cieszymy się, że kibice którzy przyszli na stadion obejrzeli ciekawe widowisko z obu stron. Granat również warto pochwalić. Przeciwnik zawiesił nam wysoko poprzeczkę.”

“Stąd roszady na jakie się zdecydowałem. Zmiany miały na celu podnieść m.in. morale drużyny, siłę, szybkość i jakość. To stało się udziałem zawodników wchodzących. Ogromne słowa uznania należą się zmiennikom.”

“Możemy mówić o dobrym meczu w wykonaniu obu bramkarzy. Po to są, by pomagali zespołowi. Jesteśmy szczęśliwi, że to Artur ma dzisiaj więcej powodów do radości niż jego vis a vis. Determinacja i wiara, przyniosła nam sytuację z ostatniej minuty, a co za tym idzie gola.”

“Mieliśmy w końcówce 4 “setki”, ale trzeba było skorzystać z pomocy rzutu rożnego. To był bardzo dobry mecz z obu stron, otwarty i emocjonujący do końca. Publiczność miała świetne widowisko. Nie popadamy w jakiś hurraoptymizm a naszym celem jest wygrywać każdy kolejny mecz. Każdy punkt jest cenny, bo w 2 rundzie będziemy grać na wyjazdach z drużynami z czołówki tabeli.”

źródło: starachowicki.eu, echodnia.eu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.