Star Starachowice

Wypowiedź Arkadiusza Bilskiego po wygranej z LZS-em

Kilka słów na temat środowego zwycięstwa powiedział szkoleniowiec Zielono-Czarnych.

“Cieszymy się oczywiście z wygranej, ale mówiąc prawdę chciałbym jak najszybciej zapomnieć o tym meczu. Sami podnieśliśmy sobie ciśnienie. Zawodnicy trenerowi, a trener zawodnikom.”

“Nasza gra nie wyglądała solidnie i dobrze. Z doświadczenia wiemy, że nie jest łatwo zmobilizować się na rywala, który odstaje od reszty stawki. Nawet jeśli walczy o punkty w klasie okręgowej. Niestety, tak w tym wypadku było. Co prawda zanim się obudziliśmy, wygrywaliśmy 2:0. Potrzebowaliśmy na to 45 minut. Pierwsza połowa nadaje się do zapomnienia. Po zmianie stron, było już lepiej. Punkty są najważniejsze. Do swojego dorobku dopisaliśmy 5 bramek, ale na tym można poprzestać na ocenie meczu. Od samych siebie powinniśmy wymagać zdecydowanie więcej.”

“Na pewno niedzielne spotkanie odbiło się na zdrowiu naszych zawodników. Faktem jest, że powinniśmy dać więcej kibicom, którzy przyszli na stadion 1 maja.”

Trener Arkadiusz Bilski wypowiedział się również na temat występu dwóch juniorów, Jakuba Błażejewskiego oraz Jakuba Kalisza.

“To chłopcy, którzy mają potencjał. Na pewno chciałbym, aby otrzymywali więcej szans na zaprezentowanie swoich możliwości i umiejętności. Wspomniani zawodnicy występują w zespole, rywalizującym w Makroregionalnej Lidze Juniorów U-19. Chciałbym aby grali jak najwięcej. Wówczas będziemy mogli ocenić ich rzetelnie, na ile są już gotowi do występów w seniorach.”

“Po słabym spotkaniu z Zenitem w wykonaniu Adriana, przyszła potrzeba by pojawił się na murawie. Miałem nadzieję, że pewne sprawy poukłada sobie w głowie. Zagrał solidnie, nie popełnił błędów. Na tym polega gra bramkarza, że w momencie pomyłki i błędu to na jego głowę spada najwięcej gromów. Musiał sobie z tym poradzić. W drugiej części nie miał zbyt wiele interwencji. Czas pokaże ile potrwa przerwa w grze Patryka Sieczki.”

źródło: starachowicki.eu

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.