Star Starachowice

Zarząd próbował przełożyć mecz..

Szanowni kibice,

Od samego rana Zarząd Klubu na czele z prezesem Emilem Krzemińskim próbował jeszcze przełożyć mecz w ramach III Rundy Okręgowego Pucharu Polski. Z uwagi na nadzwyczajną sytuację w naszej drużynie uzyskał nawet wstępną zgodę Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej jak i zrozumienie ze strony Zarządu Klimontowianki jednak tu decyzja, z którą się liczyliśmy zależała w głównej mierze od trenera drużyny gospodarzy. Decyzja jest negatywna, liczyliśmy się z taką odpowiedzią.Trzeba wziąć przede wszystkim pod uwagę, że większość zawodników gospodarzy również pracuje i specjalnie na dziś wzięła wolne więc istniało zagrożenie, że za tydzień Klimontów może się nie zebrać. Trener Klimontowianki zasugerował nawet, że mógłby za tydzień dać szansę juniorom starszym ale w tym sezonie nie ma takiej grupy.
Tak więc nasza przygoda z tegorocznym pucharem kończy się, zanim jeszcze się zaczęła. Klimontowiance życzymy powodzenia w kolejnej rundzie Pucharu.

My koncentrujemy się na najbliższym meczu ligowym przeciwko Neptunowi Końskie i trzymamy kciuki za tych, którzy leczą kontuzję i za zmienników, którzy w tym meczu wystąpią!
Prosimy o wsparcie z trybun!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.