Star Starachowice

Zmiany kadrowe w Starze

W zespole popularnych Zielono-Czarnych zaszły już pierwsze zmiany przed planowanym startem sezonu Świętokrzyskiej IV Ligi 2020/2021. 

Ze Staru Starachowice odchodzi siedmiu zawodników. Pierwszym z nich jest wcześniej wspomniany Bartosz Szydłowski, który przenosi się do III-Ligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Wiadomo również, że w nowym sezonie barw Staru nie będą bronić Bartosz Guz, Artur Marzec, Piotr Ostrowski, Dominik Sito, Bartosz Sot oraz Michał Stachura.

Bartosz Guz reprezentował klub ze Starachowic przez 1,5 sezonu. W tym czasie wystąpił w 26 meczach zdobywając jedną bramkę.

Artur Marzec przybył do Staru przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Rozegrał 15 spotkań.

Piotr Ostrowski występował w Zielono-Czarnych przez jeden sezon (2019/2020). W tym czasie rozegrał 16 meczów i strzelił jednego gola.

Dominik Sito również reprezentował starachowicki zespół w sezonie 2019/2020. Wystąpił w 18 spotkaniach zdobywając jedną bramkę.

Bartosz Sot reprezentował Star także przez jeden sezon (2019/2020). Rozegrał 16 meczów, w których zaliczył dziesięć trafień.

Michał Stachura występował w zespole z Grodu nad Kamienną przed dwa lata. Wywalczył awans ze Starem do IV Ligi. W klubie miał okazję rozegrać 36 spotkań. Zdobył siedem goli.

Wszystkim wymienionym zawodnik serdecznie dziękujemy za reprezentowanie Staru Starachowice i życzymy powodzenia w dalszej karierze !

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.