Juniorzy wygrywają walkowerem

W minioną sobotę juniorzy Staru/Juventy Starachowice mieli rozegrać swoje ostatnie ligowe spotkanie w ramach Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych Grupy I. Ostatecznie mecz został zweryfikowany jak walkower dla podopiecznych Zdzisława Spadło.

W sobotnie popołudnie, na Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wybiegły drużyny Staru/Juventy oraz Czarnovii Kielce. W zespole ze stolicy województwa świętokrzyskiego wystąpiło zaledwie siedmiu zawodników. Na miejscu okazało się, że kilku zawodników Czarnovii nie miało ważnych badań lekarskich. Z tego powodu nie mogli zagrać w tym spotkaniu. Mecz trwał bardzo krótko. W 7 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości sędzia przerwał spotkanie, które zostało zweryfikowane jako walkower dla Staru/Juventy. W zastępstwie obydwie drużyny rozegrały ze sobą sparing. W pełnych składach. Mecz zakończył się pewną wygraną podopiecznych Zdzisława Spadło 4:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Patryk Mańturz x3 oraz Bartosz Szydłowski. Wynik wskazuje, że na boisku rządziła jedna ekipa. Tak właśnie było. Juniorzy Staru/Juventy zapewnili sobie pierwsze miejsce w swojej grupie, a co za tym idzie występ w barażach o Makroregionalną Ligę Juniorów Starszych. Rywalem podopiecznych trenera Spadło będą Orlęta Kielce.

Star/Juventa Starachowice – Czarnovia Kielce 3:0 WALKOWER. Mecz został zakończony w 7 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości.

Star/Juventa: Patryk Wróblewski, Kacper Borkowski, Patryk Markiewicz, Patryk Nawrot, Piotr Nowakowski, Adam Karawacki, Piotr Krzyżowski, Jakub Nowak, Krystian Zapała, Damian Sadkowski, Bartosz Szydłowski

Czarnovia: Jakub Żelazny, Michał Duda, Cezary Nawrot, Norbert Sobura, Radosław Długosz, Dawid Glibowski, Dawid Tracz