Star Starachowice

Dwóch zawodników Staru w jedenastce 8 kolejki według portalu kieleckifutbol.pl

Wyjazdowa wygrana Staru Starachowice z Naprzodem Jędrzejów została zauważona przez znany kielecki portal piłkarski. Wśród najlepszych jedenastu piłkarzy kolejki znalazło się dwóch zawodników Zielono-Czarnych. Mowa o Kacprze Błaszczyku oraz Bartoszu Szydłowskim.

Pierwszym z nagrodzonych zawodników został Kacper Błaszczyk. Zawodnik występujący na pozycji środkowego obrońcy rozegrał pełne 90 minut spotkania z Naprzodem Jędrzejów. “Błaszczu” po raz pierwszy w sezonie wyszedł w podstawowej jedenastce. Po młodym zawodniku nie było widać jednak tremy. Kacper prezentował się bardzo dobrze. Dobra postawa stopera przyczyniła się do tego, że Starachowiczanie wracali z Jędrzejowa bez straty gola i kolejnymi trzema punktami.

Również w jedenastce kolejki znalazł się Bartosz Szydłowski. “Szydło” zanotował świetny występ w starciu z Naprzodem. Od początku meczu sprawiał bardzo dużo problemów zawodnikom przeciwnika. Ofensywny piłkarz Zielono-Czarnych zdobył dwie bramki. Przy obu trafieniach pokazał swoje wysokie umiejętności. Bartosz miał również spory udział w akcji bramkowej na 2:0. Wychowanek Juventy Starachowice przyczynił się do wysokiej wygranej z ekipą Naprzodu.

11 KOLEJKI:

Alex Shram (ŁKS Łagów), Kacper Błaszczyk (Star Starachowice), Karol Bujak (GKS Nowiny), Wojciech Niebudek (GKS Nowiny), Maciej Witek (Czarni Połaniec), Bartłomiej Papros (Granat Skarżysko Kamienna), Mateusz Tumulec (Orlicz Suchedniów), Adrian Uniat (ŁKS Łagów), Łukasz Jamróz (GKS Nowiny), Krystian Rzepa (Czarni Połaniec), Bartosz Szydłowski (Star Starachowice)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.